..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Dünya hayal gücünün tuvalinden başka birşey değildir. -Henri David Thoreau
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Fantastik Roman
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Öldüm
Erkan baykal
Şiir > Aşk ve Romantizm

Ruhumun yarısını gömdüm! Gün batımında, Daha laleler açmadan,araftayken, Daha koynuna girmemişken kadınımın, Gün batımında kalbimi gömdüm. Gözlerinde öldüm, teninde soldum. Sabahlar artık sensizlikten soğuk Ruhum uşüyor, bedenim üşüyor, Dudaklarım sensizlikten kurudu. Ben bu sabah sensizlikten öldüm.

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Roman > Fantastik Roman
61 
 Onuncu Enerji  (Selin Arslanoğulları)

Zoe'nin hikayesi devam ediyor
62 
 Gelecekten Dönüş... Giriş  (Esin Yardımlı)

Her gün bir önceki gün için gelecektir... Yani 2854 de şimdi için yarın olabilir.
63 
 Cypraqual: Kolye 7. Bölüm  (Osman Altınbaş)

.Büyüleyici mavi gözlere ve gece mavisinin mercanımsı renkteki saçlara sahipti.Ay ışında saç tellerine… diye şarkılar söylenirdi onun adına.Teni oldukça narinken attığı adımlar zarifken bakışları da zarafetine nakış nakış asalet işlerdi.
64 
 Tanrı'yı Ağlatan Fahişe (1. Bölüm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur suçsuz bakire dostları unutulan dünyada dünyanın unuttuğu...
65 
 Od / Aşk, Ateş Demekti  (Ercan Körpe)

Kutsal dağlara sırtını yaslayan şine usu obasının kutlu gecesinde ansızın batıdan çıkagelen gözleri dönmüş istilacı mahlûkatın saldırısıyla başlayan soluksuz bir var olma mücadelesi. Denizler hâkimi dost talaylara bir an önce ulaşmaktan başka seçenekleri olmayan ve zamanı geride bırakmak zorunda kalan bir ekip. Yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide tehlikelere meydan okuyan kahramanlar veya kahraman görünenler. Destanlarımız, Anadolu mitolojileri ve şamanizmden beslenen, bugüne kadar hiç denenmemiş bir roman “OD”. İÇİNDEKİLER: Şamanizm ile Yoğrulmuş Doğala Özdeş Fantastik Kurgu, % 100 Katkısız ve Katıksız Aşk, İntikam, Dostluk, Kin, Özveri, İhanet, Sadakat, Tutku, Hırs ve Diğerleri BAZI ROMAN KARAKTERLERİNİN YORUMLARI: “Hayatımın en korkunç anlarını yaşadım, özellikle o ölümcül tercih anı adeta beynime kazındı…” Kamkagan “Ayrılığın ve kaybedilenlerin ıstırabını yüreğim taşımaz oldu…” Sagu “Kadınlara karşı ezberim bozuldu…” Salur Kazan “Asıl büyücü o, yazarın kendisi…” Bilge Ak Kübek
66 
 Cypraqual: Kolye 3. Bölüm  (Osman Altınbaş)

Kız konuşmaya devam ederken gülümsemesi daha da genişledi.Tuzağın büyüsüne kapılan savaşçılar onun peşi sıra ilerliyordu.Sanki onun sesi bir kızak yol arkadaşlarının adımlarını çekiyor ve kız da onları belirli bir yöne götürüyordu.O, hiç susmadan üç arkadaşın ulaşmak istedikleri nehre onları getirdi.
67 
 Tanrı'yı Ağlatan Fahişe (2. Bölüm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur suçsuz bakire dostları unutulan dünyada dünyanın unuttuğu...
68 
 Bugün Bütün Tabutlar Sahipli 1. Bölüm  (kuzey darıcı ...)

sanırım çoğalmasının vakti gelmişti hücrelerinin , anlaşılamadığı sürede huzursuz olmasa da yinede yanına tanıdık birilerini bekledi piyerin hikayesi ... sadece piyer e mi mal ettik bunu ?
69 
 Cypraqual: Kolye 2. Bölüm 2. Kısım  (Osman Altınbaş)

Diğerlerinden onları ayıran ve özel kılan en önemli özellikleri ise pis bir koku yaymalarıdır.Bu, onların hem savunmasında hem de saldırılarında etkilidir.Kendi türleri için zararsız olan bu salgı,diğer canlılar için zehirli ve solundukça ölümcüllüğü de artar ki bu yüzden ejderhalar onları hizmetkar olarak kullanmaz.
70 
 Cypraqual: Kolye 5. Bölüm  (Osman Altınbaş)

Sarmaşıklar bu mahlukun teninde gezintiye çıkarken yalnız takılmayıp üzerlerinde küçük küçük akrepleri de götürüyordu.Onlar yeteri kadar dolaştıktan sonra durdukları yerde katılaşarak sarmaşıkların dış derilerini kapladı.Elf, bu yeni ucubeyle uğraşırken Sawnhall da takip edilmediklerini düşündükleri iskeletlerin yerden çıkan parmaklarıyla cebelleşiyord
71 
 Tanrı'yı Ağlatan Fahişe (4. Bölüm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur suçsuz bakire dostları Unutulan dünyada dünyanın unuttuğu
72 
 Bugün Bütün Tabutlar Sahipli 2. Bölüm  (kuzey darıcı ...)

dikkat tüm olaylar kozayla ilintilidir
73 
 Usta Bir Kalemden Mağaranın Kamburu Eleştirisi  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Romanı okuyup bitirdikten sonra şöyle bir düşündüm. Eserdeki mağara bir bakıma dünya, bir bakıma da insanın kendisidir. Kat kat aşağılara inerek kötülüklere gark olması, Kur’anı Kerim’in ifadesiyle “esfeli safilin” olması kişinin kendi elindedir. Yazarın, büyücünün ağzından söylettiği gibi; “Karanlık da ışık da insanın ruhundadır” (s. 13); “Akıl hep iyi, güzel, doğru ve yararlı olanı bulmaz; bunların tersi de aklın ürünüdür” (s. 48)...
74 
 Tanrı'yı Ağlatan Fahişe (3. Bölüm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur suçsuz bakire dostları unutulan dünyada dünyanın unuttuğu...
75 
 Diriliş - 1. Bölüm  (Cem Uludağ)

"Mevsimsiz ortaya çıkan bir sis tarafından bu askerlerin tümü yutuldu. Bu sis güneş ışınlarını çok güçlü bir şekilde yansıtıyordu. Topçulara hedef gösteren askerlerin gözleri kamaştı. Hedef bilgisi gelmediği için, top ateşi bir süre kesildi. Sisin yuttuğu askerleri daha sonra ne gören , ne de duyan oldu."
76 
 Morseos'un Taş Basamakları  (ergin)

Yazmakta olduğum romandan bir alıntıdır. Keyfili okumalar.
77 
 Ufuktaki Şehir II. Bölüm  (Burak 'Finrod' Mollamehmetoğlu)

...Öncelikle uzundu… Upuzun. Simmu’nun baktığı yerden boyu adeta göğe değin yükseliyordu...
78 
 Cypraqual: Kolye 4. Bölüm  (Osman Altınbaş)

Sawnhall büyücüye nazire yaparcasına duvara bir tane daha attı ve o da diğeri gibi yapışıp içine gömüldü.Üçlü, bunu fark edip hayretle bakakaldılar.Aynı yere bir tane daha attılar ve o da gömüldü.Ardında üçü de kurukafaların gömüldüğü duvarın o bölümüne yapıştı.
79 
 Katil  (Kardan adam)

İçerideyken tanışmıştı Halil ağa ile.Tam bir mafya babasıydı.Onlarca kere hapiste yatıp çıkmış bir toplum düşmanıydı.Ona sahte bir yakınlık göstermiş, biraz da yardım etmişti ama kaypak bir adamdı aslında.Halil ağa erken çıkmıştı hapisten çıkarken d
80 
 Cypraqual: Kolye 2. Bölüm 1. Kısım  (Osman Altınbaş)

Arkadaşı da boş durmuyor çorbada benim de tuzum olsun babında onun için bir yumruk darbesi lütfunda bulunmaktan kaçınmıyordu zira bu konuda kendisi bazen çok cömert olabiliyordu.
son eklenenler
Ülgen
Sinem Bağcivan
Roman > Fantastik Roman
Ülgen
Sinem Bağcivan
Roman > Fantastik Roman
Şizofrenin Kamburu
Okuyan Adam
Öykü > Fantastik

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2019 | © , 2019
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.