..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Düşmekten yükselme doğar. -Victor Hugo
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Başkaldırı
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Sevgilim
Fatma Erdogan
Şiir > Bireysel

Sanırım saçlarım hep uzun olacak Sen dönene kadar Sonbahar,kış, yaz Mevsimler geçiyor Zaman daralıyor Vaktimiz çok az. Sevgilim, isterim ki Geçmesin İçimdeki beklemenin verdiği o haz...

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Öykü > Başkaldırı
101 
 Kimsesiz Bir Köpeğin Aşk Hikayesi  (Bünyamin Bayansal)

Bu arada söylemiş miydim ben bir köpeğim !
102 
 Kuaförler ve Sevgilimin Saçları  (Murat Sayım)

Yani saçların boyandıktan sonra görülmesinde bir sorun yok, sorun boyanırken görülmelerinde.
103 
 İpin Ucuna Doğru!  (leyla marankoz)

"nereye gitmeli?" dedi tekrar.deniz görmeyen bir şehri ve içindeki denizi göremeyen bir erkeği terk etmek hiç zor olmadı.
104 
 Alacağın Olsun Kader!  (Aysun Soyer)

kader kısmet derler ya aşka herşey kader aslında insan alınyazısını yaşar onun dışında yaşadıklarımız sadece kısa bir rüya!!!
105 
 Paranoyak Düşlerin Bağ Bozumu 2  (selcuksalt)

.. bir aşk masalı yitik kahramanını arıyor besbelli .... yorgunum.....vurulup düşüyorum her gerçeğimde ...sarılı aynaların içinden açılan bir yol var biliyorum ... beden sıyrılmayı bekliyor....
106 
 Son Bölüm - Okuyamibölüm 4 (3sene Sonra)  (RUTİL BİLGİNER)

Önemli olan hayatta olmamız kayıplarımız ister savaş ister trafik kazası alınyazısının önüne geçilmiyor küçük yaşta zor zanaat olsa gerek bazen bazı insanlara nazik davranmıyor hayat...
107 
 Ölüm Döşeğinde Puslu Aşk Keşfi (1)  (Mikail Boz)

Aynı yatakta yatsalar da, sisler ardında kaybolan bedenlerini yeniden keşfetmeye çalışan karı kocanın ölüm döşeğinde "katlederek" aşkı keşfedişi... Katli vacip bir aşk...
108 
 Feda - 1  (Caner Almaz)

Varoşlardan yükselen bir başkaldırının öyküsüdür. Anlatılanlar gerçeğe yakın olabilir fakat olaylar tamamı ile kurmacadır, hayal ürünüdür.
109 
 Seyr-i Sefer  (Sevgili Özbek)

Sevda, bir taşın başına oturmuş dalgın bir vaziyette, mahmur gözleriyle etrafını seyrediyordu. Her şey o kadar yabancıydı ki kendisine, kime ne danışacak, neye göre davranacaktı bilemiyordu. Gelenek ve göreneklerin aynı olmasına rağmen, kendi yaşadıkları ve öğrendikleri ile, geldiği bu yerlerdeki insanların gelenek ve görenekleri kendisininkine o kadar zıttı ki!
110 
 Önyargı Çürüğe  (Müjdat Eraslan)

önyargının başka meali; peşin hüküm! ahlak kavramı, ya? ırz, namus, iffet… daha çok… aburu, sililik, perde; devam et… onur, erdem, haysiyet, şahsiyet, azamet… ya başka, gurur, etik, kimlik, benlik!
111 
 Sözcüklere Saklanan Gizem  (taci)

küçük bir sözcük pek çok anlatmaya bazen o kadar yeterki bakışların ve sözün her yerde aynı kaldığı zamanda sadece gırtlağından çıkacak küçücük bir kelime belki hep aynı ama herşeyde farklı bir anlam katan kelime
112 
 Yelkocan 23'te  (Oğulcan Kızıl)

Saat 20:03 Annem haklı mıydı acaba?İnsanın yapısı hiç mi değişmiycekti?Hep mi o ego hüküm sürecekti bu gezegende?Bilmiyorum.Geleceği gör- me konusunda annem kadar yetenekli değilim.Ama bir de şöyle düşünelim tamam insan değişmedi,egolar hükmüne devam etti,bende öldüm gittim.Düşüncelerimi taşıdım o tarafa.Cehennemde devrim yapabilicek kadar güçlü müyüm?
113 
 Sahipsiz...  (Emine Pişiren)

"...Uzun zaman mektuplaştığım insanı bu ziyaretimde daha da güçsüz ve çökmüş görmüştüm. Ciğeri yırtılacakmış gibi öksürmesi içimi kıymıştı. Üzüntümü derin bir soluk çekerek belli ettim: Havdan sudan konuşmayla ilk yarım saati aşmıştık. -”Ne zaman BARIŞ yaşayacak ülkemizin insanları?” diye sorduğumda bir anda siyah kaşları çatıldı, kara gözlerindeki o yumuşaklık yitmiş, yerine daha farklı bir ifade yerleşmişti."
114 
 Tokat ve Cüzdan  (ömer akşahan)

Yağmurlu bir gündü. Doğa, göz gözü görmez bir sarhoşluk içindeydi. Abdurrahim sabah yatakta bir külçe olmuş, yatıyordu. Kalkıp, yüzünü yıkamak bile içinden gelmiyordu. Üvey ağabeyi Veysi ile aynı odayı paylaşıyorlardı. Aralarında üç yaş vardı.
115 
 Karışıklık  (Mehmet Sinan Gür)

Bu öykü seçimlerden önce yazıldı. Bizimle ilgili.
116 
 Bedenin En Sevdiğim Uyuşturucu  ( Özge Özdil)

Sevgili değillerdi, bir porno filminin karakterleri gibiydiler daha çok ..fakat beynindeki fon müziğinde hep aynı şarkı çalıyordu sanki ..''Your Love Is Lıke a Drug '' ..
117 
 Sunuş  (RUTİL BİLGİNER)

Küçük japon bir kız çocuğu olan Dai leiko 1938 de olan Japonya ve mançurya savaşı galip gelen japonyada olsa mançurya bir ailenin yok olmasına neden olmuştur.Mançurya dainin ailesini aldı 8 yaşındaki kız konuşmama kararı almıştır.
118 
 Kendileri Babam Değildir, Sadece Soyadı Benzerliği  (Orkun Levent BOYA)

Bir çocuğu daha bebek sayılabilecek yaşlarda ‘baba’ kelimesinden nefret ettirecek kadar, ‘iğrenç’ bu adam bir gün karşıma çıkacak ve bana, “ben senin babanım” diyecek!..
119 
 Beni Benimle Bırakın  (Necmettin Yalcinkaya)

“Arada beni kaynattınız!” diye öfkeyle bağırıyordu kadın. ”Size inandım. Babalı kızlı kumpas kurdunuz bana, kandırdınız beni.” Gözleri dolu dolu oldu, dudakları bir yaprak gibi titriyordu.
120 
 Bir Kadın...  (SERAY ANIL)

İnsanın sevgilisinin varlığı maddenin varlığını açıklayan genel geçer temel fizik kanunlarıyla açıklanamaz ki... Sevgilinin varlığı genel geçer fizik kanunlarıyla değil, felsefeyle açıklanabilir ancak…

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Sonraki Sayfa
son eklenenler
Baba Kerim...
KERİM ÖZBEKLER
Öykü > Başkaldırı
Abalı Zeybek...
KERİM ÖZBEKLER
Öykü > Başkaldırı
Body Bizarre
Betty Blue
Öykü > Başkaldırı
Öldürmek
İbrahim Halil Almas
Öykü > Başkaldırı
Futbolcu Ayka
Serdar Yıldırım
Öykü > Başkaldırı
Tavuk Sote
Fatma Kara (Fatoş Kara)
Öykü > Başkaldırı
son Defa
Fatma Kara
Öykü > Başkaldırı
Reddediyoruz!
Abuzer Yalçın
Öykü > Başkaldırı
Ademler ve Havvalar
ayşe kılınç
Öykü > Başkaldırı
Sevgisiz Sevgi
Hakan Yozcu
Öykü > Başkaldırı
Lama ve Puma
Serdar Yıldırım
Öykü > Başkaldırı
İnsan Yiyen Bitki
Serdar Yıldırım
Öykü > Başkaldırı

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2019 | © , 2019
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.