..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Deney, herkesin hatalarına verdiği addır. -Oscar Wilde
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar KütüphaneleriŞu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  


 


 

 
Arama Motoru

İzEdebiyat > Eleştiri > Kesinlikle Karşıyım! > Cafer ŞAHİN
22 Ekim 2011
Bir de Türklük Maskesi Takmış Asıl Bölücülere Bakalım  
Cafer ŞAHİN
TERÖRÜ KINAMAK BAHANESİYLE PROFİLLERİNDE BİRŞEYLER PAYLAŞAN BAZI DENSİZ VE ARSIZ HATTA REZİL İNSANLARIN BAZI İFADE VE RESİMLERİNE BAKINCA HAYATIMDA HİÇ OLMADIĞI KADAR İĞRENİP TİKSİNDİM.


:AGDB:


'BEN KÜRDÜM SİZE Mİ KALDI HAKKIMIZI SAVUNMAK?


23 Haziran 2010 Çarşamba, 18:32 tarihinde Tire Kültür Derneği tarafından eklendi

Kamuoyunun “Kardelen Ayşe" olarak tanıdığı 23 yaşındaki Elif öğretmen de Halkalı’daki hain saldırıda eşi Uzman Çavuş Mehmet Çağlar Bölük’ü böyle uğurladı. Cenazede güçlükle ayakta duran Elif öğretmene en zor anında iki arkadaşı destek oldu.

Doğu ve Güneydoğu'daki kız çocuklarına destek amacıyla başlatılan Kardelen kamyanyası sayesinde okuyan Muşlu şehit eşi Elif Bölük'ün, terör örgütü PKK'ya yönelik, "Ben de Kürdüm. Size mi kaldı hakkımızı savunmak. Bu bayrak inmesin hiç" tokat gibi sözleri dikkat çekti.'


TERÖRÜ KINAMAK BAHANESİYLE PROFİLLERİNDE BİRŞEYLER PAYLAŞAN BAZI DENSİZ VE ARSIZ HATTA REZİL İNSANLARIN BAZI İFADE VE RESİMLERİNE BAKINCA HAYATIMDA HİÇ OLMADIĞI KADAR İĞRENİP TİKSİNDİM. HİÇ ALINTI YAPMAK İSTEMİYORDUM AMA SADECE AŞAĞILAMADA EN HAFİF KALANINI PAYLAŞAYIM 'BENİM İÇİN EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR' HANİ KÜRTLER KARDEŞİNİZDİ, SİZ KARDEŞLERİNİZİN OLÜ OLANLARINI MI SEVERSİNİZ?


BURADA KENDİLERİNİ 'TÜRK' DİYE ADDEDEN AMA TÜRKLÜKLE VE İSLAMLA ZERRE KADAR ALAKALARI

OLMAYAN İNSANLARA SESLENİYORUM... SİZ BU AĞZA ALINMAZ GALİZ KÜFÜRLERİNİZLE VE EN ÇİRKİN İFTİRALARINIZLA PKK'DAN DA KCK' DAN DA FAZLA TERÖRÜN VE BÖLÜCÜLÜĞÜN ARTIŞINA SEBEP OLUYORSUNUZ. SURET-İ HAKTAN GÖRÜNEN, TÜRKLÜK PROPAGANDASINI EN MİLLİYETÇİ TÜRKÜN BİLE TİKSİNECEĞİ AŞIRILIĞA TAŞIYAN, MAŞALAR OLARAK, KURNAZ VE ALÇAK AJANLARIN İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARIN SİNSİ EMELLERİNE ALET OLUYORSUNUZ!


TÜRKİYE'DE RESMİ BİR PARTİ OLAN BDP'NİN GENEL BAŞKANI SELAHATTİN DEMİRTAŞIN BELKİ SİZLERİN ANALARINDAN KAT KAT FAZLA VATANSEVER ANASININ NE SUÇU VAR? GARİBANIM BELKİ OĞLUNU ÇOK ÖNEMLİ BİR DEVLET YETKİLİSİ SANIYOR...HATTA TERÖRİST ANA VE BABALARININ NE SUÇU VAR.ONLARA UTANMADAN EN GALİZ KÜFÜRLER ÜFÜRÜYORSUNUZ...ONLARIN EVLAT HASRETİYLE CİĞERLERİ BAĞIRLARI YANMIYOR MU...ONLAR İSTEYEREK VE DAVUL ZURNALARLA MI ÇOCUKLARINI DAĞA YOLLADILAR?


SİZ RAHAT MEKANLARINIZDAN BİLGİSAYAR BAŞINDA AHKAM KESİP MEMLEKET KURTARIYORSUNUZ! ONLARIN ON ONBEŞ NÜFÜSÜ TEK GÖZ EVDE YARI AÇ YARI TOK İKİ YILLARDIR İKİ ATEŞ ARASINDA EN AĞIR VE MÜZMİN ACILARLA CEBELLEŞİP BOĞUŞUP DURUYORLAR! CEYLANI HATIRLARSINIZ HAVAN MERMİSİYLE HAYATINI KAYBEDEN MASUM BİR MELEK MAHZUN BİR KÜRT KIZI...


O KIZCAĞIZ, AKŞAM ODASINA BIRAKILACAK BİR BİLGİSAYA VEYA KAPISINA BIRAKILACAK BİR BİSİKLET HEVESİYLE DEĞİL, AKŞAM ANNECİĞİNİN BELKİ ONU BİLE KOMŞULARINDAN ODÜNÇ ALDIĞI BİR MAKARNA YEMEĞİNİN HEYECANI VE HEVESİYLE KUZULARINI OTLATIYORDU...


GEÇMİŞTE DEVLET ADINA ORADA GÖREV YAPAN BAZI MAYASI BOZUKLARIN O EZİLMİŞ MASUM HALKA REVA GÖRDÜKLERİ MUAMELERDEN HABERİNİZ VAR MI 'BEYAZ TÜRKLER' ONLARIN GECEYARILARI KAPILARI KIRILIP EŞYALARI DARMDAĞIN EDİLDİ... KÜÇÜK ÇOCUKLARIN BİLİNÇALTINA YERLEŞEN O DEHŞET KORKULAR BELKİ ÖMÜR BOYU UNUTULMAYACAK CİNSTEN...SADE BU MU, GÜVENLİK GÜÇLERİ ÜNİFORMASI TAŞIYAN BAZI İNSAN MÜSVEDDELERİ, BABALARININ ANALARININ AĞABEYLERİNİN GÖZLERİ ÖNÜNDE GENÇ KIZLARA VE GELİNLER TACİZ VE TECAVÜZDE BULUNMADI MI, KOCASI İÇİN TARLAYA YEMEK GÖTÜREN KADINLAR TERÖR ÖRGÜTÜNÜ BESLEMEKLE SUÇLANIP YEMEKLERİ YERE SAÇILMADI MI? GENE ORADA GÖREV YAPAN ÇÜRÜK ELMA BİR SUBAY TARAFINDAN SİLAH ZORUYLA KÖYLÜLERE AFEDERSİNİZ .OK YEDİRİLMEDİ Mİ? ONLARCA BİNLERCE MASUM İNSAN FAİLİ MECHUL CİNAYETLERE KURBAN GİTMEDİ Mİ?


EN VATANSEVER KÜRT VATANDAŞLARIMIZI BİLE BÖYLE İNSANLIK DIŞI MUAMELELERLE DEVLETİNE KÜSTÜREN BÖLÜCÜLERİN DE EN ALÇAĞI VE EDNASI OLAN BU 'VATAN KURTARAN' HINZIR TAKIMI GÜRÜHUNA BİRGÜN KIZIP TEPKİ GÖSTERDİNİZİ Mİ HİÇ? ONLARI KINAMAK BABINDA BİR KEZ BİLE ON KİŞİ OLSUN TOPLANIP DAĞ BAŞINI DUMAN ALMIŞ DEYİP BİLMEM KONTR NELERE KARŞI KARANLIK JİTEMCİLERE KARŞI YÜRÜDÜNÜZ MÜ HİÇ?


YÜRÜMEDİNİZSE, KINAMADINIZSA ŞİMDİ SİZDEN ÇOK DAHA VATANPERVER OLAN ASALETLİ VE MÜRÜVVETLİ İNSANLARA KÜRT KÖKENLİ KARDEŞLERİMİZE EDEPSİZCE DİL UZATMAYA VE KÜFRETMEYE DE HAKKINIZ YOK! YUKARDA ALINTI YAPTIĞIM ELİF ÖĞRETMEN Kİ VATANSEVERLİĞİ BİR MUZAFFER BAYRAK GİBİ DALGALANAN ÇOK ASİL VE SAYGIDEĞER BİR KÜRTTÜR KENDİLERİ, ONU VE ONUN GİBİLERİ RENCİDE EDİP İNCİTMEYE HAKKINIZ VE HADDİNİZ YOK! HATTA BENCE ÖYLE ULVİ KARDELENLERLE TANIŞIP VATANSEVERLİK DERSLERİ ALMANIZDA FAYDA VAR...


BİLGİSAYAR BAŞINDA VATAN KURTARAN BÖYLE ŞARLATANLARI GÖNÜLLÜ OLARAK ÜSTÜNE ÜSTLÜK BEŞER MİLYON DOLAR VERMEK SURETİYLE ÇAĞIRSANIZ KANDİLE GİDİYORUZ DESENİZ EĞER BİRİ GİDERSE NAMERDİM...BU KADAR DA YEMİN...


BUNLARI YAZARKEN GERÇEK VATANSEVERLERİ GERÇEK MİLLİYETÇİ TÜRKLERİ TENZİH EDERİM ZİRA BEN DE TÜRKÜM
ECDADIMLA TARİHİMLE GURUR VE ONUR DUYAN BİR İNSANIM.

ASIL SÖZÜM TÜRK MASKESİ TAKIP KÜRTLÜKTEN BİLE DAHA FAZLA TÜRKLÜKTEN NEFRET EDEN BÖLÜCÜLÜK FİGÜRANLARI...

ALLAH, HANGİ MASKEYLE ÇALIŞIRSA ÇALIŞSIN, ŞEYTANLIKLARDA BULUNURSA BULUNSUN BÜTÜN BÖLÜCÜLERİ KAHHAR ADIYLA KAHR-U PERİŞAN ETSİN!Söyleyeceklerim var!

Bu yazıda yazanlara katılıyor musunuz? Eklemek istediğiniz bir şey var mı? Katılmadığınız, beğenmediğiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düşündüğünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazıları yorumlayabilmek için üye olmalısınız. Neden mi? İnanıyoruz ki, yüreklerini ve düşüncelerini çekinmeden okurlarına açan yazarlarımız, yazıları hakkında fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloğa geçebilmeliler.

Daha önceden kayıt olduysanız, burayı tıklayın.


 


İzEdebiyat yazarı olarak seçeceğiniz yazıları kendi kişisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluşturmak için burayı tıklayın.

Yazarın kesinlikle karşıyım! kümesinde bulunan diğer yazıları...
Hadi Tosuncuklar İşte Ramazan Fiyatları Uçurun!
Beni Günümüz Tıbbına Emanet Etmeyiniz!
Zehirli Mantarlar

Yazarın eleştiri ana kümesinde bulunan diğer yazıları...
Facebook Andı
Sayın Vekillerimiz İçin Düzenlenen Yardım Kampanyası Sonuçlandı
Bdp'li Vekillerin Gerçek Yemin Metni
Gandi" Yi Seçime Kadar Komşuya Verelim
"Cumhuriyet" Elden Gidiyor!
Ulusalcılara Benden Hediye Bir Atatürk Vecizesi
Türkiye'nin En Büyük Sorunu
Ziraat Odaları Kaldırılsın
İdam, İdame Edilinceye Kadar
"Çatık Kaşlı" Devletin Gölgesi

Yazarın diğer ana kümelerde yazmış olduğu yazılar...
Kafa Kağıdı [Şiir]
Benimle [Şiir]
Ayasofya Açılacak [Şiir]
Cunta Dede [Şiir]
Gandi Kemal [Şiir]
Deli Kıza Serenat [Şiir]
Gurbet Biter [Şiir]
Geri Dönmek [Şiir]
Ağır Aşklar [Şiir]
Muradı (M) Böyle [Şiir]


Cafer ŞAHİN kimdir?

Dünyaya edebi ışıltılar saçmak için gelen biri olmak harikulade bir duygu,söz saltanatının sultanı olmak,mülk saltanatının sultanı olmaktan daha üstün ve muteberdir ŞAİR-YAZAR CAFER ŞAHİN Malatya'nın yetiştirdiği en önemli Şair ve Yazarlardan biri olarak kabul edilen Cafer ŞAHİN, Hekimhan ilçesinin Kurşunlu Beldesine bağlı Güçlü(Eski adı Zahmettn)Köyünde doğdu. . . İlköğrenimini köyünde tamamlayan Şahin, daha sonra Malatya İmam-Hatip Lisesine devam etti ve bu okuldan mezun oldu. Kazandığı Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümüne devam etmek yerine, kendisini tez zamanda büsbütün sanata adamak yolunu seçti. . . Genellikle serbest vezin tarzında şiirler yazan ve şiirleri usta işi eserler olarak nitelenen Cafer ŞAHİN, az olmakla beraber kafiyeli şiirler de kaleme almış ve bu tarz şiirlerde de başarısını kanıtlamıştır. . . Şiirlerini GÖLGEMLE SÖYLEŞİ ve NE BİLİYORSAN ANLAT adlı şiir kitaplarında toplayan Şair, bunun yanısıra Deneme, Hikaye ve senaryo çalışmalarında da bulunmuş ve bu çalışmalarını şimdilik sanal ortamda pek çok sanat ve edebiyat sitelerinde yayımlamıştır. . . 2001 yılında ilk defa katıldığı bir Makale Yarışmasında Türkiye İkinciliği derecesiyle çok önemli bir başarıya imza atmıştır. Edebiyat dünyasına "YÜREĞİMİ İYİ SAKLA" adlı şiiri gibi, sevilmenin de ötesinde bütün Türkiye'de adeta birer marka olmuş şiirler kazandıran Yazarın iki adet yayımlanmış, biri Şiir, biri de deneme olmak üzere basıma hazır iki kitabı bulunmaktadır. . . çeviri Cafer Sahin MALATYA CURRENT AUTHOR POET POET-WRITER CAFER ŞAHİN Malatya is known as one of the authors raised the most important poet and Cafer Sahin, Hekimhan spot in the town of Lead Strong (Zahmettn old name) was born in the village of . . . Falcon completed primary education in the village, then continued in Malatya Imam-Preacher High School and graduated from this school was. Rather than to continue winning the Open Education Faculty of Economics Department, chose to devote himself to art . . . Generally, the thesis also entirely free-verse poems written in the style and ingenious works of poetry known as Cafer Sahin, at least, although had written poems and rhyme in poetry of this kind of success has proved . . . NARRATIVE INTERVIEW and what I know my shadow's poems by the poet gathers books of poetry, as well as the trial, the story and screenplay, and this work is found in the studies of art and literature of many sites published in a virtual environment . . . Article Competition for the first time in 2001 with the participation of Turkey has achieved a significant degree of second place. Letters to the world "GOOD SAVE my heart" as his poem, almost a brand in Turkey was to be loved beyond all winning author of two published poems, one poem, one of which has two books ready for printing, including the trial . . .

Etkilendiği Yazarlar:
Divan Edebiyatı şairleri,Cumhuriyet dönemi şairlerinden,Necip Fazıl,Cahit Külebi,Attila İlhan vs.


yazardan son gelenler

 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2019 | © Cafer ŞAHİN, 2019
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.