..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Yüz kişinin içinde aşık, gökte yıldızlar arasında parıldayan ay gibi belli olur. -Mevlana
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar KütüphaneleriŞu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  


 


 

 
Arama Motoru

İzEdebiyat > Eleştiri > Politik Olaylar ve Görüşler > serdar adem işler
26 Ocak 2019
Amerika Dünyayı Kıyamete Sürüklüyor  
serdar adem işler
Amerika'nın gerçek yüzü ortaya çıktı. Ama gereğini yapacak kadar dünyanın zamanı kaldı mı emin değilim...


:BBG:

     
     İnsanlığın hayır ve selameti için kan emiciliği ve insanlığa düşmanlığı inkarı mümkün olmayacak derecede ortada olan Amerika Birleşik Devletleri kod adlı Yahudi çetesi derhal durdurulmalıdır. Uluslararası bir güç marifetiyle mi olur, geniş kapsamlı ve yüksek katılımlı ekonomik ambargoyla mı bilemem. Ama bildiğim tek şey Amerika’nın insanlığın ve dünyanın başına bela olacağı…
Artık tüm dünya bu konuda hemfikir olmuştur diye düşünüyorum. Yani Amerika Birleşik Devletleri’nin Yahudi güdümlü mafya türü bir oluşum olduğu gerçeğini. Dünyanın neresinde insani bir sorun varsa, dünyanın neresinde bir kaos var ve dünyanın neresinde darbe varsa orada şeytanın uşağı Amerika mutlaka vardır.
Kendini tek taraflı olarak evrenin en akıllısı ve şereflisi ilan eden insan denen varlık ahmak ve dangalak olup olmadığını kanıtlamak zorunda. İnsanlık varlık yokluk arasında bir ince çizgide. Bu böyle gitmez. Dünyayı kan gölüne çeviren ve müflis çıkarları için şeytani zekasını insanlığın aleyhine yıkıcı ve yakıcı bir silah gibi kullanmaktan çekinmeyen Amerika öyle ya da böyle ama bir an önce durdurulmalıdır.
Bütün dünya aklını başına almalıdır. Amerika dünyanın neresinde bir terör örgütü varsa kurucusu ya da en azından finansörüdür. Amerika şeytanın dünyadaki elçisidir. Amerika emperyal İsrail’in tetikçisidir. Amerika amaç için her şeyi mubah gören ve bu yolda her türlü etik değeri ayaklar altın alan vahşi kapitalizmin maşasıdır.
El Kaide maskesiyle İkiz Kuleler’e saldırı düzenleyen bizzat Amerikan ordusu ve istihbaratındaki illegal darbeci yapılanmadır. Beyaz Saray’da yaratılan El Kaide’yi bahane ederek Pentagon aracılığıyla Afganistan’ı işgal ederek bölgeyi kana bulayan eylemlere imza atan Amerika’dır. CİA’nın suikast ve kaos timleriyle bölge ülkelerini karıştıran ve kurt bulanık havayı sever mantığıyla düzelmesine imkan ve fırsat vermeyen Amerika’dır. Kendi yarattığı kaos ortamında başta Afganistan olmak üzere bölge ülkelerinin bütün zenginliklerini sömüren ve Amerika kıtasına taşıyan Amerika’dan başkası olamaz.
Eş Şebab’ı Somali’nin başına bela eden Amerika’dır. Boko Haram’ı Nijerya’nın başına musallat eden Amerika’dır. Türkiye’deki bütün askeri darbeleri strateji ortak masalıyla destekleyen Amerika’dır. Suriye’de DAEŞ ve PYD’yi yaratan ve Türkiye’nin başına bela eden gene Amerika’dır. Son olarak Venezüella’da seçilmiş devlet başkanı Maduro’ya defalarca darbe teşebbüsünde bulunan yine insanlığın yüz karası Amerika’dır.
Vahşi kapitalist Amerika ne yazık ki insanlıktan nasibini almamış, paranın şımarttığı rezil bir başkanın elinde pimi çekilmiş bomba gibi kıyameti koparacağı zamanı beklemekte. Vahşi kapitalist Amerika ve onun insanlığın yüz karası başkanı bütün dünyanın ortak hareketiyle durdurulmak zorunda. Aksi takdirde dün Kore ve Afganistan, bugün Suriye ve Venezüella derken 3. Dünya Savaşı koptu kopacak. Ve bu savaş sadece yüz milyonlarca insanın hayatını kaybetmesiyle doymayacak, gelişmiş ülkelerin sahip oldukları nükleer silahlara bakılırsa dünyayı uzaydaki yörüngesinden bile oynatma riski taşıyacaktır.
İnsanlık bana göre son demlerini yaşamakta. Vahşi kapitalist Amerika ve onun insanlık düşmanı başkanı Trump dünyanın sonunu getirecek büyük savaşı başlatmak üzere. Bütün insanlık aklını başına almak ve Amerika’ya karşı ortak bir cephe oluşturmak zorunda...
İnşallah dünyanın buna yetecek zamanı kalmıştır.
     Söyleyeceklerim var!

Bu yazıda yazanlara katılıyor musunuz? Eklemek istediğiniz bir şey var mı? Katılmadığınız, beğenmediğiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düşündüğünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazıları yorumlayabilmek için üye olmalısınız. Neden mi? İnanıyoruz ki, yüreklerini ve düşüncelerini çekinmeden okurlarına açan yazarlarımız, yazıları hakkında fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloğa geçebilmeliler.

Daha önceden kayıt olduysanız, burayı tıklayın.


 


İzEdebiyat yazarı olarak seçeceğiniz yazıları kendi kişisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluşturmak için burayı tıklayın.

Yazarın politik olaylar ve görüşler kümesinde bulunan diğer yazıları...
Tecavüzcüsüne Aşık Olan Japonya

Yazarın eleştiri ana kümesinde bulunan diğer yazıları...
Bop Projesini Alkışlarken Kaybettik
Sebze Fiyatları Ateş Pahasıymış (!)
Ya Ezan Türkçe ve Poşet Bedava Olsaydı
Tanzim Satışlar Sınırlı Süreli Olacakmış...
Sandıklar Neden Yavaş Açılıyor?
Para Nelere Kadirmiş
Sandıklar Neden Geç Açılıyor?

Yazarın diğer ana kümelerde yazmış olduğu yazılar...
Üniversite İstiyoruz [Öykü]
İftira [Öykü]
Bizim Mahalle [Öykü]
Nereden Tanışıyoruz [Öykü]
İndirim [Öykü]
Ebemizi Arayınız [Öykü]
Bizim Mahalle [Öykü]
Ben Kendimi Bizzat Vurdum [Öykü]
Kendini Arayan Kadın 1 [Roman]
Kendini Arayan Kadın 2 [Roman]


serdar adem işler kimdir?

SADECE TEFEKKÜR EDİYORUM. AYRICA DÜŞÜNCEYİ YASAKLAYAN BÜTÜN İDEOLOJİLERE HAYRET EDİYORUM. ÖZGÜRLÜKTEN BAŞKA BİR BEKLENTİM VE AMACIM YOK.

Etkilendiği Yazarlar:
AZİZ NESİN TARIK BUĞRA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK TURAN DURSUN


yazardan son gelenler

 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2020 | © serdar adem işler, 2020
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.