..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Güzel birşeyin fazlası harika olabilir -Mae West
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar KütüphaneleriŞu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  


 


 

 
Arama Motoru

İzEdebiyat > Eleştiri > Kesinlikle Karşıyım! > CEM AKKILIÇ
12 Temmuz 2008
Wowturkey. Com Un Gerçek Yüzü  
CEM AKKILIÇ
Wowturkey hakkında her gün yeni bir konu çıkıyor ortaya. Araştırmalarım sonucu bir kaynaktan çok ciddi ve düşündürücü bir mesaj aldım. Mesajı bana gönderen kişi belli ki sitenin sahibini yakından tanıyor.Mesaj geldikten sonra yaptığım araştırmalarda daha önce bu kişinin A.B.D vatandaşlığıyla ilgili yazılmış bir takım ifadelerede rastladım.


:BDHC:
Wowturkey hakkında her gün yeni bir konu çıkıyor ortaya. Araştırmalarım sonucu bir kaynaktan çok ciddi ve düşündürücü bir mesaj aldım. Mesajı bana gönderen kişi belli ki sitenin sahibini yakından tanıyor. Mesaj geldikten sonra yaptığım araştırmalarda daha önce bu kişinin A.B.D vatandaşlığıyla ilgili yazılmış bir takım ifadelerede rastladım. Şimdi bu kişinin neden ortalıklarda gözükmediği daha iyi anlaşıldı.

İşte bana gelen ilgili mesaj.
Mesaj bir forumdan geldi ve posta kutumda durmaktadır. Mesajı gönderen kişi 4 yıldan fazla süredir o forumun kıdemli bir üyesi.

merhaba arkadaş,
wowturkey hakkındaki görüşlerine katılıyorum. ama bildiklerinin dışında bilmediklerin var.

B bilinmez bir şahıs değil, buluşmalara falan gelmişti bir kaç yıl önce. O bakımdan öyle bir düzeltme yapsan iyi olur.

Ama ne iş yaptığı belirsizdir. Tek bilinen bütün gün bilgisayar başında toplumu ajite eder. provokasyon yapar. Esas önemlisi amerikan vatandaşıdır ve Türkiye'de askere gitmemiş, ve gitmeye de niyeti yoktur ama vatan milet diye , onu bunu gaza getirir. Hile yapar. Tamamen amerika için çalışır. Göya amerikaya karşıymış gibi yaptığı aldatmacı başlıkları olsada örnekleri hep amerikadan verir ve empoze ettiği düşünceler hep amerikan ürünüdür.
işte böyle...10.Mart.2008


Bu sanal kişinin her ne kadar yıllar önce wowturkey buluşmalarına gitmiş olduğu söylense bile kendisine ait hiç bir fotograf mevcut değildir. İddia edilen ve kanıt diye sunulan fotograflar yıllar önce bir kaç turist ile çekilmiş fotograflardır. Başka da yoktur zaten. Sitenin denetçileri ve üyeleri hemen hemen her ay sosyal etkinlikler, ulaştırma konularında yetkililerle toplantılar (İDO, İETT gibi) düzenlerken ve ramazanlarda iftar yemekleri verirken bu zatımuhterem Amerikalı kovboy ortalarda yoktur. Bu konuda da haklı çıktım. Bu kişiyi iyi tanıyan birisinden gelen yukarıda ki mesaj da şahısın Amerikan vatandaşı olduğu özellikle vurgulanıyor. Sizce forum da kullandığı isim bir Amerikan ismimi? Hayır Türk ismi kullanıyor. Peki şimdi Amerikalı olmasında ne sakınca var diyenler çıkabilir. Türk ordusuna sövmek, laik düzene karşı yazılar yazmak en önemlisi askerlik yapmamak gibi nedenler yeterli değil mi? Bakın bir kişi çıkmış diyor ki, 'neden askerlik yapalım ki; hoplayıp zıplamak yan gelip yatmak askerlik yapmakmıdır. Türk ordusunun sadece yüzde biri terör konusunda aktif rol oynuyor' diyor! İnanılır gibi değil ama isterseniz linkini vereceğim forumdan takip edebilirsiniz bu saçmalıkları ! Bu Ordu ve laiklik düşmanları yurtdışından yapıyorlar bütün hakaretlerini ve askerliğin yan gelip yatmak olduğunu söylüyorlar. Şimdi Skyscrapercity isimli forumda ki Argentinian Messi isimli yobazın mesajlarını dikkatle takip edin. Diyorlar ki; bir kişi hem İrancı hem Amerikalı nasıl olur? Çok basit. Türk ordusuna ve Laik düzene sayıp, sövebilmek ve şeriatı savunmak için bir kalkan aslında Amerikan vatandaşlığı. Bir şekilde korunma kalkanı. Zaten bu kişi ortalarda olmadığına göre yüksek ihtimalle Amerikadan zehirini saçıyor. (Lütfen NE YÜZÜNÜ GÖREN VAR NE DE SOYADINI BİLEN! başlıklı yazılarımı okuyun)

Bu sanal kişiye soruyorum; Hangi ülkenin vatandaşı olduğunu kanıtlayabilirmisin? Türkiyenin hangi ilinde askerlik görevini yaptın. Ya da henüz yapmadıysan hangi ilin askerlik şubesine kayıtlısın?

İddia ediyorum wowturkey.com un sahibi olan bu kişi, sorularımın bir tanesine cevap versin, bu yazıları printerden çıktı alıp yiyeceğim.
Cem Akkılıç Onuncu köy

10 Mart 2008


http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/2008/03/wowturkeycom-un-gerek-yz.html

Konuyla ilgili yazılardan bir kısmı;

ADAM ÜÇ DİL BİLİYOR
http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=68994

BURÇ ACAR NERELERDESİN
http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=70417

* * *

DİKKAT HIRSIZ VAR!

Özellikle İzEdebiyat sitesine dadanan ERDİNÇ ARAS isimli yazı hırsızı, yazılarımı çalmaktadır. Aynı şekilde başkalarının yazılarını da çalan bu sahtekar sözde köşe yazarını tanımak için altta verdiğim linkleri tarayıcınızın link satırına ekleyerek okuyunuz.

http://cemologyonuncukoy1.blogspot.com/2009/01/erdin-aras-gibi-hrszlar-ne-yapmal.html

http://blogyazarlari.ning.com/forum/topics/erdinc-aras-ve-ardahansesiSöyleyeceklerim var!

Bu yazıda yazanlara katılıyor musunuz? Eklemek istediğiniz bir şey var mı? Katılmadığınız, beğenmediğiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düşündüğünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazıları yorumlayabilmek için üye olmalısınız. Neden mi? İnanıyoruz ki, yüreklerini ve düşüncelerini çekinmeden okurlarına açan yazarlarımız, yazıları hakkında fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloğa geçebilmeliler.

Daha önceden kayıt olduysanız, burayı tıklayın.


 


İzEdebiyat yazarı olarak seçeceğiniz yazıları kendi kişisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluşturmak için burayı tıklayın.


Yazarın eleştiri ana kümesinde bulunan diğer yazıları...
Yalanlara Dair Erdinç Aras
Pal Sokağı Çocukları
Dingil Rover
Amerikan Kovboyları
2009 Blog Ödülleri ve Wolkanca
Amerikadan Örnekler
Oy Dingala Dingala
Halkını Düşünen Padişah
Burç Acar Nerelerdesin?
Deniz Feneri Çetesi

Yazarın diğer ana kümelerde yazmış olduğu yazılar...
Horse Latitudes [Şiir]
Aşk Makinam [Şiir]
Yes 10 Yaşında [Şiir]
Hala Çarşambaya Perşembe Diyenleriniz Var. [Şiir]
Canlandır [Şiir]
Canlandırdı [Şiir]
Hayvanlar ve Hayvanlar [Şiir]
Aptal Adam [Şiir]
Salome'nin Hikayesi [Öykü]
Dumlupınar Faciası ve Bir Aşk Hikayesi [Öykü]


CEM AKKILIÇ kimdir?

DUYGUSAL, GURURLU, KRİSTAL BİR AYNAYIM. Gülene kahkaha, sırıtana tokat, tükürene balgam atarım.

Etkilendiği Yazarlar:
ALDOUX HUXLEY


yazardan son gelenler

yazarın kütüphaneleri 

 

 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2020 | © CEM AKKILIÇ, 2020
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.