..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Sevgi sabırlı ve yürektendir, sevgi kıskanç ve övüngen değildir. -İncil
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar KütüphaneleriŞu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  


 


 

 
Arama Motoru

İzEdebiyat > Eleştiri > Politik Olaylar ve Görüşler > Levent Ölçer
27 Mart 2010
Onun Adı Vatana İhanet  
AKEPE Anayasasına HAYIR. Atış serbest!

Levent Ölçer


Kusmuk gibi defalarca kusup defalarca millete yediriyorlar bu pisliği.. Mazlummuş.. Kolunda altın saat, altında 4 tane son model makam otosu, dokunulmazlık, sekreter, danışmanlar, korumalar, 9000 lira maaş, süper emeklilik, beleş yemek, beleş hastane.. Yedi sülalesini zengin etmeceler.. Bunlar mı mazlum ulan!? Bunlar mazlum silen..


:ICF:
AKEPE..

Son bir yıldır ne zaman "vatan haini" lafını duysam aklıma AKEPE geliyor.. Eski adı DTP şimdiki adı BDP olan bir kardeşleri de var bunların, ama AKEPE daha tehlikeli..

"Beni dostlarımdan koruyun, düşmanlarımla başa çıkabilirim," demiş akıllı birisi..

BDP (ya da eski adıyla DTP-APO'nun partisi.. ) PKK'nın açık açık siyasi kanadı, ne olduğu belli. Ama kardeşi AKEPE öyle mi..

AKEPE kuzu postunda bir SIRTLAN..

Sırtlan hayvanı aslında tırsak bir hayvandır.. Tek başına ancak kendinden küçük ve zayıfları, körpe yeni doğmuşları, yaşlı ve hastaları, yaralı ve sakatları gözü keser.. Ancak şöyle 15-25 tanesi bir araya geldi mi bu sırtlan sürüsü ASLANları bile kovalayıp parçalayabilir.. Böyle kalleş, böyle namert bi yaratıktır bu hayvanlar aleminin HAYDUTU..

Kendilerine sorsan AKEPE çok müslüman(!) bir parti. Heralde bunun anlamı diğerleri KAFİR ve dinsiz demek oluyor..

Peki bu müslüman parti neler yapmış bu canım müslüman ülkemizde? Gelin bir hatırlayalım bu mübarek insan(!), bu Son Osmanlı Padişahı özentisi Recep ve onun bir dediğini iki etmeyen sadık köleleri neler yaptı..

Zaman bütün acıların ilacı sözü boş değildir. İnsan zihni kötü anıları silikleştirip unutmaya ve onların insana verdiği acıyı yok etmeye meyillidir. Bu hem iyi hem de kötüdür. İyidir çünkü hayata bu sayede devam edebiliriz. Kötüdür çünkü acılardan ders alıp güçlenmezsek tarih tekerrür eder.

Bakar körlerin rahat okuması ve taş kafalara işlemesi için maddeler halinde bir göz atalım, AKEPE bize neleri yaşattı.. Recep ne gibi inciler döktürdü.. ("Seninle İlk Defa.." başlığıyla paylaştığım yazıdan destekle.)

1.Anayasa'yı AKEPElileştirme çabasında destek almak için "APO'ya af ve bölücülüğe serbestlik, partisine para yardımı" isteyen BDP ile pazarlıklara başladılar. Terörist APO'dan bile medet umuyorlar. AKEPE içinde hiç mi vatan millet seven kalmadı diye düşünmeden edemiyorum. Hepiniz niye suspus oldunuz? Bu kadar mı çürüdü ruhunuz? Siz bu vatanın evladı değil misiniz? Bu vatana gönül verdik diyenler teröristlerle pazarlık eden bir partiye nasıl hala milletvekili olarak sadık kalıyor? Ben milliyetçiyim diye bıyık uzatmış Kürşat Tüzmen nasıl hala "Ben AKEPE sevdalısıyım" diyebiliyor? Şehitlerin kanı dağlarda dururken ve APO hala bölücülük yaparken bu hükümet nasıl olur da kalkıp APO'nun partisinden Anayasa değişikliği için destek isteyebilir? Hepiniz mi ruhlarınızı şeytana sattınız?
2.Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı yürütülen karalama kampanyasında AKEPE Hükümetinin en ön safta olduğunu sağırlar ve körler bile farketti. Bir yandan yurdumun sınırlarını bekleyen, dağlarda PKKlı bölücü terörist ile çarpışan kahraman askerler, uydurma deliller ve yasaya aykırı uygulamalarla adi suçlu muamelesiyle zindana atıldı.. Öte yandan medyanın allı güllü motorları ve dönek-yılışık-yalaka-tırsak "sanatçı-yazar-sinemacı" tayfaları ile PKK'ya AF getirecek açılım için hala olmayacak duaya amin edilmeye çalışılıyor.
3."TSK İç Hizmet Kanunu 35. Madde; Silahlı Kuvvetlerin vazifesi; Türk yurdunu ve Anayasa ile tayin edilmiş olan Türkiye Cumhuriyetini kollamak ve korumaktır." Şimdi Allah aşkına bana söyleyin, hangi TÜRK evladı bu maddeden rahatsızlık duyar? AB, ABD ve Türkiye'nin pusuda bekleyen bütün düşmanları bu maddeden rahatsız. Tesadüfe bakın ki bu maddeden hükümet-AKEPE de rahatsız.. Bunu da kaldırmaya çalışıyorlar.
4.Türkiye'yi seven bir Başbakan'ın komşumuz Irak'ın haline bakıp Ordusuna her Allah'ın günü şükretmesi gerekirken, bizim Başbakan Ordu üzerinden belden aşağı vurarak siyaset yaparak EKONOMİdeki beceriksizliklerinin ve partisinin bulaştığı kanunsuzlukların üzerini örtmeye çalışıyor.. Seçimlere kadar kavga edip herkese bağırarak gürültüyle-çamura yatarak kendini çirkeflikle savunuyor. Biliyor ki 8 senede yaptığı tek doğru iş, tek hayırlı icraat yok.. Recep biliyor ki karnesindeki bütün notlar ZAYIF.. Recep biliyor ki SINIFTA KALDI.. Bunu saklama derdinde Recep.
5.80 yıllık Cumhuriyet tarihinde yapılan borç toplamından daha fazlasını 7 buçuk yıl içinde yaptılar. Türkçesi 80 yıllık borç toplamını 2'ye katladılar. Ve ortada %15'leri aşan bir işsizlik rakamı var. Bu para nerde?
6.AKEPE rakamları işsizliği çok düşük gösteriyor çünkü "millet iş aramıyor" lafına sığınıyor. İş bulma umudu bittiyse ne olacak? 3 yıldır iş arayıp da bulamayan birisi iş aramayı bırakırsa kimsenin bu adama kızmaya hakkı yok. Her kapıdan geri çevrilen, sigortasız-yarı aç-yarın kovulmayacağının garantisi olmadan çalıştırılan ve sonunda yine daha ucuz birisi gelince kovulan bir gencin ruhu işsizliği ne kadar kaldırabilir? A.. k.. demez mi bu adam? Nerde bu devlet? Devlet mi besleyecek herkesi lafını geçin, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası der ki "Türkiye Sosyal bir devlettir". Bu ne demek? Devlet vatandaşına iş imkanı yaratmak-iş imkanı yaratılmasını teşvik etmek zorunda. Özelleştirmelerde halk yararı, istihdam gibi konular DEVLETİN KAR etmesinden çok daha önemlidir. Devlet Tüccar değildir. Devlet vatandaş için vardır. Vatandaş olmazsa devlet de olmaz. Hükümetin görevi devletin devamını sağlamaktır yani HALKA HİZMET etmektir. Hükümet kar etmeye değil halka hizmet etmeye odaklanmak zorundadır. Devletin tanımını bilmeyenler açsın okusun. Duydun mu Recep? Git Recep Git. Oku Recep Oku. (bizimkisi ancak milletin canına okumayı biliyor)
7.Ekonomi büyüyormuş.. Ekonomi büyürken işsizlik artıyor. Yani zenginlik artarken çalışanlar işlerini kaybediyor. Her sene iş gücüne katılan gençleri saymıyoruz bile daha.. Bu nasıl iş? Ekonomi nasıl büyüyor ve bu esnada istihdam nasıl azalıyor? Bu sihirli formülü yaratan AKEPE..
8.AK bir Parti olma iddiası taşımalarına rağmen (sütten çıkmış ak kaşıklar, güleyim bari..) haklarındaki ağır dolandırıcılık, üçkağıtçılık, kalpazanlık, adam öldürme-yaralama, yolsuzluk gibi suçlardan aklanmayı göze alamıyorlar. Dokunulmazlık arkasına saklanıyorlar.
9.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçimler öncesinde Deniz Baykal ile birlikte Uğur Dündar'ın sunduğu bir münazarada konuşmuştu. İki lider de "Dokunulmazlıklar kalkacak" demişti. Hatta Recep, "ilk yapacağımız iş dokunulmazlıkları hemen kaaldırmak olacak" demişti. Birisi o kayıtları arşivden çıkarsın da haberlerde lütfen yayınlasın. Adamımız kimmiş hatırlamakta fayda var. Bizim burda ağızdan çıkan söz değerlidir. Adamın kıymetini sözünü tutması belirler. Söz vermek başka şey vermeye benzemez. Recep, kalıbının adamı ol. İstediğin yasayı çıkartıyorsun, bak muhalefet de sana "haydi yapalım" diyor, niye kaldırmıyorsun dokunulmazlığı.. Atla deve değil; Milletvekili dokunulmazlığını düzenleyen maddeye ilave yapacaksın. Tek cümle; "Dokunulmazlık Meclis Kürsüsü ile sınırlıdır." Gözün yemiyor mu Recep? Senin hakkında da kalpazanlık suçlaması var. Niye kendini aklamıyorsun Recep? Ben bir ülkenin Başbakanı olsam ve hakkımda "kalpazanlık" gibi bir suçlama olsa kafamı bir gün yastığa huzurlu koyamam, sen ne geniş adamsın böyle Recep..
10.Yunan kilise bankası bu müslümanların zamanında ülkemizde-Türkiye'de banka satın aldı.
11." Tezkere geçmezse memura maaş ödeyemeyiz" diye tehdit ettiler milleti.
12.Tezkere ret edilmesine rağmen Dış İşleri Bakanlığı genelgesi ile silahlar Türkiye üzerinden geçti.
13.Başbakan ve Dışişleri Bakanı, islamiyeti yok etmeye yemin eden bir Papa'nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.
14.Başbakan " Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya" dedi.
15.Bir cami kiliseye çevrildi.
16.Kilise ve havralar imar planında yer aldı.
17.Başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan " Üstün Cesaret Ödülü" aldı.
18.Türk askerinin başına ABD güçlerince çuval geçirildi.
19.Başbakan " bir dönem dini kullandık" dedi.
20.Petrol kanunu ile yabancılara 50 yıllık imtiyaz verildi.
21.Yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.
22.İetişim sektörünün tamamı yabancıların eline geçti.
23.Domuz, kesimlik hayvanlar arasına alındı.
24.Başbakan İslam dünyasının sınırlarını değiştirecek BOP'un eş başkanı oldu.
25.Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden ABD askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.
26.Başbakan Türkiye'yi pazarladığını açıkça itiraf etti.
27.Başbakan çiftçilere " Gözünü toprak doyursun" dedi.
28.Zina suç olmaktan çıktı.
29.Başbakan " Borç yiğidin kamçısıdır" diyerek borçlanmayı bir başarı olarak gösterdi.
30.Enflasyon % 10 artarken pancar fiyatları 99 kuruştan 88 kuruşa indi.
31.Başbakan Danışmanı Amerikalılara Başbakan için "Bu adamı kullanın, onu rogara süpürmeyin " dedi.
32.Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı misafir olarak gelen bir kralın ayağına gitti. Hem de 10 Kasım günü...
33.Recep "hem laik hem müslüman olunmaz" dedi. Atatürkçüleri kafirlikle-dinsizlikle itham etti.
34.Recep "Demokrasi bizim için asla bir amaç değildir, bir araçtır" dedi.
35.Başbakan bir Çiftçiye "Ananı da al git" dedi
36.Başbakan tuttu Askerlik yan gelip yatma yeri değildir dedi.
37.Başbakan oğlunun 300 metrelik gemisine gemicik dedi.
38.Bir bakan Tekel işçilerine MERHAMET(!) etmemiz hataydı dedi..
39.Başbakan için şükür namazı kılınması gerektiğini söyleyen AKEPEliler çıktı.
40.Başbakanın bir peygamber olduğunu söyleyen AKEPEliler çıktı..
41.Mayınlı araziler bir gürültüyle İsraillilere satılmak istendi ama sonra tepkiler artınca ses kesildi.
42.Adalet Bakanı "bağımsız adalet iyi değildir-tehlikelidir," dedi.
43.AKEPElilerde biri "Onlar bizi fişlediler şimdi biz de onları fişliyoruz" diye laiklere laf attı.
44.Bir diğer AKEPEli "AKEPE'yi sevmeyen kanı bozuktur" dedi.
45.AKEPElilerin Diyanet işlerinden onaylı bir kitapçığında "Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir" dendi.
46.Başbakan'ın işadamı Remzi Gür'den Amerika'daki kızına para göndermesini (bi 25 gönderin diyor.. 25 bin lira mı? 25 bin dolar mı? 25 kuruş olmadığı kesin..) istediği bir kaset ortaya çıktı. Ama medyada çok az kişi yayınlamaya cesaret edebildi.
47.Başbakan TMSF aracığıyla ülkedeki belli başlı gazetelerin üzerine kara bulut gibi çöktü.
48.PKKlıların ayağına düzmece mahkeme gitti.
49."Pişman değilim" diyen PKK'lıya pişmanlık yasası ile af getirildi.
50.Bunların zamanında Polis aldığı emir gereği kendi Karakollarına saldıranları seyrederken şehit analarını ve gazileri Türk bayrağı taşıyor diye yaka paça etti.
51.Ermenistan açılımı yapacaz diye Ermenistan maçına Azeri Bayrağının sokulmasını yasakladılar.
52.Bunların zamanında, Avrupa'lılar birbiri ardına, Türkleri Ermeni Soykırımcısı olarak resmen yasalarında damgaladı.
53.Devletin yeni barajları maliyetinin yarı fiyatına özel sektöre satıldı. Dahice satışa kimin onay verdiği meçhul..
54.Recep kalktı APO'ya SAYIN, şehitlere KELLE dedi..
55.Kürt Açılımı yapmak için yola çıktılar bir baktık "APO'ya af, teröristlere af, Güneydoğuya özerklik, Türk bayraklarını kaldırın, Kürtçe konuşun, Ne mutlu Türküm diyene demeyin" diye TERÖR propagandası ve bölcülük yapılıyor. ADAMLAR BÖLÜCÜLÜK YAPIYOR.
56.Bir baktık ki AKEPE en hızlı APOcularla yarışacak kadar DTPleşmiş.. Bunu da gayet iyi hazmetmiş.
57.Anayasa değişikliği pakedinde millete ve yargıya rüşvetlik bir iki maddenin yanındaki diğer maddeler "ŞEKERLE KARIŞTIRILMIŞ ZEHİR" gibi.. KABUL EDİLEMEZ maddeler. Bunlar adaleti ele geçirmeyi ve yargıçları kendi adamlarından seçmeyi kafaya koymuş..
58.Van'daki Akdamar adasında bulunan tarihi kilisede yılda bir defa Ermenilerin ayin yapması için izin verildi. Aynı Ermeniler bizim topraklarımızı Anayasalarında kendi toprakları olarak gösteriyor, Azerbaycan toprağında işgalci olarak buluyor, Azerilerin katliamının kanını ellinde taşıyor, Türkleri bütün dünyaya soykırımcı eli kanlı kasaplar olarak ilan ediyor.. Biz de Ermeni açılımı yapıyoruz-sınırımızı Ermenilere açıyoruz.. AKEPE bütün Türk düşmanları ile yatağa girmeyi marifet sayıyor.
59.Başbakan tarafında bütün personeli tek tek ve bizzat seçilen TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı- Hitlerin Gestaposu gibi korku-terör estiren ve bütün Türkiye'yi paranoyak yapan kurum..) Başkanı "Yargıtay'ı dinlemedik" diye açıklama yaptıktan 3 gün sonra Yargıtay'ın 3 ay boyunca dinlendiği ortaya çıktı. Bu adam hala yerinde ve TİB hala korku saçıyor. Yasaya aykırı dinlemeler hala yasaya aykırı biçimde delil sayılıyor.. Hukuk Guguk ediliyor.
60.AKEPE Deniz Feneri denilen ve aslında Keriz Feneri'ne dönüşen kuruluşun önünde koca bir kalkan kurdu ve bunların yöneticilerinin sorgulaanmasına-soruşturulmasına, bu konuda basında haber yapılmasına engel oldu. Yasak getirdi. Almanya Adaleti kendi ülkesindeki 100 yılın en büyük dolandırıcılığı olarak nitelediği olayda Türk Hükümetinden destek almadığını ve Türk tarafının ipe un serdiğini ifade etti. Adalet Bakanları Deniz Feneri sanıklarının önünde siper gibi duruyor.
61.İslami-Yeşil Sermaye olarak da anılan AKEPE'ye yakın işadamları servetlerine servet katarken bu servetlerin büyük bölümü şaibeli ihale ve kredilerle şaibeli özelleştirmelerden geliyor. Eş dost ve yandaşlara yapılan kıyaklar dinlemelere hatta belgelere takılıyor. Görüyoruz ki rüşvetin belgesi de taksiti de hatta kredi kartına peşin indirimi de oluyor..
62.Zengin daha zengin olurken yoksulluk ve işsizlik her geçen gün daha da artıyor. Hükümete ve başbakana sorarsan işler yolunda-Türkiye çok iyiye gidiyor. Peki bu vatandaşlar niye sapır sapır damlardan atlıyor? Niye cinnetler arttı? Niye insanlar çareyi antidepresan ilaçlarında ya da kafaya sıkmakta buluyor?
63.Başbakan paranın dini yoktur dedi.
64.Bu parti döneminde pırlanta ve altından KDV alımı kaldırıldı. Zengine kıyak fakire kazık çekildi. Oyunu yoksullardan alan AKEPE yoksulları patronlara yem etti. İşçi, memur, emekli, çiftçi vergi ödemekten gırtlağına kadar borca batarken zenginler karlarına kar kattı. Bankalar köşeyi döndü.
65.Sağlık reformu ellerinde patladı. İlk başta iyi gibi görülen düzenlemeler sadece göz boyamaya dönük ve içi boş-temelsiz çıktı. Bütün maliyet yine hastaların üzerine yıkıldı. İlaç bulunmaz oldu. Kuyrukların sonu gelmez oldu.
66.Roman açılımı dediler. Sulukule'yi yıkıp yerlerinden ettikleri Romanlara verilen binalar dökülüyor. Şehir dışına atılan Romanların konutlarına otobüs hattı bile verilmedi. Ama Roman Açılımına parayla taaa 6 saatlik yoldan otobüslerle Roman taşıdılar. Bu yolcuğunun parasının Fakirlere Yardım Fonundan ödendiği-fakirlere yardım için kullanılması gereken para ile Başbakanın şov yaptığı ortaya çıktı..

Bakınız ben yazdıkça yazarım.. O kadar çok rezillik var ki hangisini sayacağımı şaşırıyorum. Tek dertleri Anayasa değişikliği ile tam bir HİTLER DİKTATÖRLÜĞÜ kurmak.

Bakınız HİTLER de seçimle başa geçti. Sonra bu ERGENEKON'a benzeyen düzmece olaylarla(mahkemeler, tutuklamalar, kundaklamalar vs.) muhaliflerini baskı altına aldı. Derken sokakları ele geçirdi. Anayasa güme gitti ve bütün ülkeyi Büyük Almanya hayalinin peşinde savaş cehenneminin içine soktu.. Almanya yerle bir oldu.. Bizim de başımızda bir Büyük Ortadoğu Projesi var iyi mi? Elalemin projesine bizi taşeron etmek için uğraşıyor Recep..

Bizimkiler HİTLER denen bu deli, bu kasap dikatatörden bile daha kötü.. Bizim başımızdaki AKEPE için Türkiye sadece ve sadece yolunacak bir kaz, soyulacak bir kurban, devlet malı deniz yemeyen domuz.. Bunlar Hitler kadar bile ülkesini sevmiyor. Bunların tek derdi cüzdanları. Bal tutan parmağını yalarmış.. Nasıl yalar ulan! Bir damla bile olsa haram yine haramdır. Hani müslümandınız siz? Ama bunların çocuklarına bakıyorsun daha 17 yaşında şirket sahibi olmuş ve devletten İHALE almış.. Gemiciği var. Yumurta fabrikaları var.. Arazileri var.. Teşvikleri ve kredileri yığmışlar çantaya.. Hepsinin çocuğu dahi mübarek..

Ne ala memleket..

Allah de, peygamber de.. Din, kitap, Muhammet de.. Mazlum edebiyatı yap..

Ondan sonra her türlü pisliği yap..

Nasıl olsa bu millet "müslüman adam canım.. o öyle şey yapmaz.. bak namaz kılıyor, bak Allah diyor, bak Kuran diyor" diye saf saf yutuyor..

Bir de bayılıyor bu millet salya sümük ağlayana.. Ağlayan politikacı gördü mü tamam..İş bitiyor. Ondan şaşmıyor..

Kusmuk gibi defalarca kusup defalarca millete yediriyorlar bu pisliği.. Mazlummuş.. Kolunda altın saat, altında 4 tane son model makam otosu, dokunulmazlık, sekreter, danışmanlar, korumalar, 9000 lira maaş, süper emeklilik, beleş yemek, beleş hastane.. Yedi sülalesini zengin etmeceler.. Bunlar mı mazlum ulan?

Bunlar mazlum silen.

Bunlar zalim.

Bunlar münafık. Bunlar Allahsız.

Bunların dini imanı para olmuş. Gözleri dolar görüyor.

Bunlar vatan satan gözü dönmüş vatan düşmanları. Bunlar Halk Düşmanları. Bunlar Bayrak düşmanları..

Ve son tahlilde bunlar Türk ve Türkiye düşmanları.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve partisi AKEPE bu ülkenin 90 yıla varan tarihinde karşılaştığı en büyük tehlikedir. Bunlar Kurtuluş Savaşındaki İşgalcilerden ve Yunan Ordusundan bile daha çok hasar vermiştir-daha büyük düşmandır..

Bu önerilen Anayasa değişikliğinin hiçbir şekilde gerçekleşmesine izin verilemez.

Bu değişikliğe destek olacakların şunu akıllarına iyice kazımasını istiyorum. Bunun adı yediği tabağa pislemektir. Bir hayvan bile yediği tasa pislemez. Tarihe kendi isimlerini nasıl not düşüreceklerini herkes çok iyi düşünsün. Bu değişikliğe onay veririz-verebiliriz diyen herkesin üzerini çizdim, temelli siliyorum.

Son Sözüm şudur;

Bu anayasa değişikliğine HAYIR. Bin kere hayır. Milyon kere HAYIR.

ERGENEKONCU da deseler, hapse de atsalar, süründürseler de, öldürseler de HAYIR.

Vatana ihanete HAYIR, ülkeyi satmaya HAYIR, Türkiye düşmanı bölücüler ile anlaşmaya HAYIR, Türk Düşmanları ile yatağa girmeye HAYIR.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

(zoruna gidenin neresine giderse gitsin..)Söyleyeceklerim var!

Bu yazıda yazanlara katılıyor musunuz? Eklemek istediğiniz bir şey var mı? Katılmadığınız, beğenmediğiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düşündüğünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazıları yorumlayabilmek için üye olmalısınız. Neden mi? İnanıyoruz ki, yüreklerini ve düşüncelerini çekinmeden okurlarına açan yazarlarımız, yazıları hakkında fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloğa geçebilmeliler.

Daha önceden kayıt olduysanız, burayı tıklayın.


 


İzEdebiyat yazarı olarak seçeceğiniz yazıları kendi kişisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluşturmak için burayı tıklayın.

Yazarın politik olaylar ve görüşler kümesinde bulunan diğer yazıları...
İnci Yumurtlama Yarışı
Öküz Sürülerinin Küresel Möölemesi
Ortadoğuda Fillerin Güreşi
Karşı Saldırı Planı Senaryosu
Tayyip Obama Sarıgül
Herkes Hakettiği Şekilde Yönetilir
Hayır Dedik Arkadaşım...
Ekmeksiz Demokrasi ve Darbenin Ardına Saklananlar
Halk Meclisi Günleri
Abd: Sessiz ve Derinden

Yazarın eleştiri ana kümesinde bulunan diğer yazıları...
83. Madde
Korkak ve Canavar Eleştirisi
Tılsım-ı Kudret Eleştirisi
Ankara'da Soğuk Gece Eleştirisi
Seninle İlk Defa...
Üç Kitap Eleştirisi
Milliyetçilik Kötüdür
Şiddet İçerikli Bilgisayar Oyunları
Ozanın Şarkısı Eleştirisi
Medeniyet (!)

Yazarın diğer ana kümelerde yazmış olduğu yazılar...
Barbar Conan'ın Ölüm Şarkısı [Şiir]
Her İnsan Öldürür Sevdiğini [Şiir]
Tatlı Sert [Öykü]
Zeytin Karası [Öykü]
1996 Yılı [Öykü]
2012: Ölülerin İntikamı [Öykü]
Ufuklar: Kırmızı Bölge - 18 [Öykü]
Althar'ın Akıncıları: Altıngöl ve Ejderha (9. Bölüm - Son - ) [Öykü]
Kovan Savaşları (1. Bölüm) [Öykü]
2012: Ölülerin İntikamı (3) [Öykü]


Levent Ölçer kimdir?

Fantazyada büyü, teknoloji ve aksiyon İldar'da buluşuyor. 07/10/2017 tarihinde şimdi diyebilirim ki neredeyse 2 senedir tek kelime yazmadım. . . 2 senedir yazar tarafım ölü. oysa oldugum şeyler içinde olmayı en sevdiğim şey yazar olmaktı :) Toprağı bol olsun.

Etkilendiği Yazarlar:
Süpermen, Robert E. Howard, Tolkien, Salvatore, Jules Verne, Battalgazi, David Eddings, Michael Moorcock.


yazardan son gelenler

 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2020 | © Levent Ölçer, 2020
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.