Umut İnsanı Besleyen Bir Rüyamıdır?'' Umut insanı besleyen bir rüyadır'' der Aristoteles buna böyle bakınca aslında umut dediğimiz şey bir gerçeklik mi olmalıdır?

Aslın da umut umut içinde umuttur hayatımızı yaşarken bu gerçeklik bazen insan ruhuna sığmaz işte o zaman gerçeklik somutlaşmaktan soyutlaşmaya doğru gider aslında olması gerekende budur çünkü bir insan beyni çözüm yollarının kendi kendine üretir soyut düşünceler insan hayatına yön verir.


Hepimiz değişik biçimlerde bir koşturmaca içindeyiz öyle ki zaman zaman durup şöyle bir dinleneceğimiz vaktimiz yok bazı şeylerde yolunda gitmeyince umut ediyoruz giden bir şey varsa üstüne gidin o sizin umutsuzluk içinde umut yolunuzdur bu yaşadığımız yuvarlak dünyamız evimizde kiracıyız çeşitli sepeplerden başka diyarlara taşınıyoruz umut yaşadığımız sürece var...

Benim umudum var o hepimizin dostu:))[[YB=2]] [[/YB]]


RUTİL BİLGİNER- hakkındaki bilgilerin basılmasını istiyorum.
Eğer basılmamasını istiyorsanız tıklayın.

  RUTİL BİLGİNER- kimdir?
Herşey tasarım bu hayatta senin içinde hepimiz için bir düzenek var.

Etkilendiği Yazarlar:
Orhan Veli Kanık,Ayşe Kulin,İdil Biret,Fahir Atakoğlu.

 


Bu yazıyı basmak istiyorum.

İzEdebiyat'da yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Tüm yazılardan birinci dereceden sayfa düzenleyicileri sorumludur. Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması/yayınlanmaması önemle rica olunur.

© 2000-2002, İzlenim.com - Tüm hakları saklıdır.