Kılıçsı Bir İç Acısıyla
YAŞAMA KATLANMAK

YAŞAMAK EN BÜYÜK, ÇEŞİT ÇEŞİT TRAJEDİLER BASAMAKLARIDIR, BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR, BÜYÜK, ÇOK KESKİN, KILIÇSI BİR İÇ ACISIYLA VE AĞLAYARAK KABULENDİM BİR KOCAMAN HİÇ OLDUĞUMU.


BU YÜZDEN HER GÜN ÜZGÜNÜM. ZİFTTEN GİBİ KARANLIK SARMIŞ TAŞRADAKİ BİR KASABAYIM.Ve HERVGÜN AĞLIYORUM, ÇARESİZLİKLE. BU YÜZDEN HER ŞEYİB TERK ETTİM, HİÇBİR YERDE KALICI OLAMIYORUM. DAYANACAK HİÇBİR ŞEY YOK OMUZ YASLAYACAK. KARANLIK FIRTINALI OKYANUSTA TEK BAŞIMAYIM. BU ACIYI HİÇBİR ŞEY SÖNDÜREMEZ, SADECE ÖLMEK SÖNDÜRÜR. BU İŞİ İNTİHARIM DA ÇÖZÜMLEYEMEZ, 2 SABIKAM VAR BU KONUDA. İNTİHAR KONU NE OLURSA OLSUN SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURMAZ, KAVUŞTURAMAZ, EN DERİN ACI VE KARANLIĞA KATLANMAK, BUNU BECEREBİLMEK…TEK OMUZ VERDİĞİM, KUCAKLADIĞIM, DEVAM EDİYORUM, BU GEREKLİ. BİR GÜN ÖLÜ GİDECEĞİM, MEZARD ÇÜRÜYECEĞİM, ARDIMDA BIRAKMAK İSTEDİĞİM KİTAPLARIN YAŞAM ACILARI ÇEKENLERİN ELİNE GEÇMESİNİ İSTERİM, YAŞAMA KATLANMIŞİ BU ADAMIN SÖZLERİNİ, TÜRLÜ TÜRLÜ SAPIKLIKLARINI OKUMLARINI İSTERİM. Kİ YA BEN DE SAPIKMIŞIM, ADAM YAZMIŞ DİYE DÜŞÜNMELERİ VE BİR YARAR BULABİLMELERİ TEK GAYEMDİR.
BÜYÜK BİR UMUTLA..ANLATIKLARI HAYAT..BÜYÜK GÖSTERİYE ÇIKACAKTIK..
HEPSİ YALANMIŞ..ANLADIM…
HER GÜN İÇİM YANARAK ANLADIM….AĞLADIM…BAZI GÜNLER BUNA KAYA OLDUM. KADINLRA KIZLARA, SAPIKLIĞIMA ODAKLANDIM. KADINLARI KIZLARI SEVMEKSE, ONLAR HAYAL EDİP DURMAK SAPIKLIKSA…EN YASAK OLANLARI YAPTIM KAFAMIN İÇİNDE.
İSA KANTARCI


İsa Kantarcı hakkındaki bilgilerin basılmasını istiyorum.
Eğer basılmamasını istiyorsanız tıklayın.

  İsa Kantarcı kimdir?
yazar

Etkilendiği Yazarlar:
jack london

 


Bu yazıyı basmak istiyorum.

İzEdebiyat'da yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Tüm yazılardan birinci dereceden sayfa düzenleyicileri sorumludur. Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması/yayınlanmaması önemle rica olunur.

© 2000-2002, İzlenim.com - Tüm hakları saklıdır.