Bülbül Güle Karşı
hüzün şiiri

Öksüzüm yüzüm gülmez
Dertliyim derdimi kimseler bilmez
Kendi derdime kendim yanarım
Biliyorum kimse beni anlamaz

Bülbülüm güle karşı,
Gözyaşım sele karşı,
İçin için ağlarım,
Gülerim ele karşı..!

Ağladığımı kimse bilemez
Gözyaşım silemez..
Şu benim garip gönlüm kırıldı
Ah kimseler onu tamir edemez
Hasretim sevdiğime..
Gülerim ele karşı....

Bülbülüm güle karşı,
Gözyaşım sele karşı,
İçin için ağlarım,
Gülerim ele karşı..!

(Ağlıyorum dostlarım
gülüyorum sizlere karşı...)


m.li..üsal...

ADANA POZANTI....

GÜNÜN SÖZÜ:DAMDAN DÜŞENİN HALİNİ DAMDAN DÜŞEN ANLAR....

[[YB=3]] [[/YB]]


Mehmet Ali Ünsal hakkındaki bilgilerin basılmasını istiyorum.
Eğer basılmamasını istiyorsanız tıklayın.

  Mehmet Ali Ünsal kimdir?
ADANALIYIM MUĞLADA 16 YILÇALIŞTIM BİR KAÇ AYDIR KENDİ MEMLEKETİM OLAN ADANADAYIM...22 YIL ÖNCEKİ ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM İŞYERİNE TEKRAR İŞE BAŞLADIM....ŞUAN SAĞOLSUN DOSTLAR BIRAKMIYORLAR....ADANA'MIN GÜZEL HAVASINI TENEFFÜS EDİYORUZ...HADİ HAYIRLISI.. KENDİMLE VE ARKADAŞLARLA BARIŞIĞIM.. BİR TEK TEBESSÜM TÜM DÜNYAYI DOLAŞIR İLKESİNİ KENDİME UYGUN BULDUM...GÜLEN YÜZÜMÜ EKSİLTMEMEYE ÇALIŞIRIM....SAYGILARIMLA... Hobileri BİR GÜN SONRA YAZACAK OLDUĞUM ŞİİRLERİMİ YAZMAYA ÇALIŞIRIM.....AĞAÇ ALTINDA KİTAB OKUMAYI SEVERİM..MÜZİKLE BİRLİKTE AYÇİÇEĞİ CITLATMASI İLE BİRLİKTE... Fobileri Bilgi Yok Sevdiği Yazarlar NECİP FAZIL KISA KÜREK ...MEHMET AKİF..NAMIK KEMAL...PEYAMİ SAFA...DADAL OĞLU..KARACAOĞLAN ..KÖROĞLU..BEHLÜL DÂNÂ YUNUS EMRE..KUL HİMMET...PAULELURARD...VİKTOR JARA..TEVFİK EL ZEYYAD..VLADİMİR MAYAKOVSKİ.....PABLO NERUDA.VE BİR ÇOK ŞAİR

 


Bu yazıyı basmak istiyorum.

İzEdebiyat'da yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Tüm yazılardan birinci dereceden sayfa düzenleyicileri sorumludur. Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması/yayınlanmaması önemle rica olunur.

© 2000-2002, İzlenim.com - Tüm hakları saklıdır.