..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Bilge kişi her şeye şaşan kişidir. -Andre Gide
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Osman Altınbaş
Osman Altınbaş -
Site İçi Arama:


Ana Sayfa
  Kasım Akşamı (Osman Altınbaş) 4 Ekim 2014 Modern 


  Doğum Günü Hediyesi: 1 (Osman Altınbaş) 6 Ekim 2014 Bilim Kurgu 

Kedi ,hızla peşinden giderken onun kurulum sistemindeki yapay zeka yetişemeyeceğini anlayınca oluşum parçalandı ve minik minik kelebeklere dönüşürken bu şekilde adama iyice yaklaşmıştı.

  Cypraqual: Kolye 2. Bölüm 1. Kısım (Osman Altınbaş) 5 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Arkadaşı da boş durmuyor çorbada benim de tuzum olsun babında onun için bir yumruk darbesi lütfunda bulunmaktan kaçınmıyordu zira bu konuda kendisi bazen çok cömert olabiliyordu.

  Sökük: 1 (Osman Altınbaş) 6 Ekim 2014 Bireysel 


  Cypraqual: Kolye 2. Bölüm 2. Kısım (Osman Altınbaş) 6 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Diğerlerinden onları ayıran ve özel kılan en önemli özellikleri ise pis bir koku yaymalarıdır.Bu, onların hem savunmasında hem de saldırılarında etkilidir.Kendi türleri için zararsız olan bu salgı,diğer canlılar için zehirli ve solundukça ölümcüllüğü de artar ki bu yüzden ejderhalar onları hizmetkar olarak kullanmaz.

  İlk Aşk: Bölüm 1 (Osman Altınbaş) 5 Ekim 2014 Aşk ve Romantizm 

‘Aşk güneşin kızıllığına soyunan deniz gibi Usul usul sokulur gamzeleri gönlümün en güzel yerine Kalp atışlarımın kıyısına sarılır güzelliğinle dolu dalgalar Köprü olur zarafetin sıcacık gülümsemelerime oturtulmuş derinliklerinde’

  Cypraqual: Kolye 1. Bölüm (Osman Altınbaş) 4 Ekim 2014 Fantastik 

Odayı nefes alış verişlerle bezeli sesler doldururken bunlara dışarıdan izinsiz müdahalede bulunuldu zira onların arasına korsan kapı tıkırtıları karışmıştı.

  Cypraqual: Kolye 4. Bölüm (Osman Altınbaş) 8 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Sawnhall büyücüye nazire yaparcasına duvara bir tane daha attı ve o da diğeri gibi yapışıp içine gömüldü.Üçlü, bunu fark edip hayretle bakakaldılar.Aynı yere bir tane daha attılar ve o da gömüldü.Ardında üçü de kurukafaların gömüldüğü duvarın o bölümüne yapıştı.

  Cypraqual: Kolye 3. Bölüm (Osman Altınbaş) 7 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Kız konuşmaya devam ederken gülümsemesi daha da genişledi.Tuzağın büyüsüne kapılan savaşçılar onun peşi sıra ilerliyordu.Sanki onun sesi bir kızak yol arkadaşlarının adımlarını çekiyor ve kız da onları belirli bir yöne götürüyordu.O, hiç susmadan üç arkadaşın ulaşmak istedikleri nehre onları getirdi.

  Doğum Günü Hediyesi: 2 (Osman Altınbaş) 7 Ekim 2014 Bilim Kurgu 

Silahtan çıkan hüzme, dilencilerin sayıları ve hareketleri doğrultusunda içinde gaz dönüştürücü mikro kapsüller ve onların daha da içinde de nano tüpler bulunan küçük parçalara ayrıldı.Kapsüller havadaki gazları algılayıp gaz tüneli sayesinde nano tüplere aktardıktan sonra onlar orada bir dizi kimyasal reaksiyondan sonra sıkıştırılıp depolandı.

  Kaygan Yol (Osman Altınbaş) 7 Ekim 2014 Yaşam 


  İlk Aşk: 2 (Osman Altınbaş) 8 Ekim 2014 Aşk ve Romantizm 

Aşk işte akıl ve mantıkta oturmuyor ve kiracı da olmuyordu.Kalpte anca devre mülk satın alabiliyoırdu.

  Perde (Osman Altınbaş) 8 Ekim 2014 Bireysel 


  Cypraqual: Kolye 5. Bölüm (Osman Altınbaş) 9 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Sarmaşıklar bu mahlukun teninde gezintiye çıkarken yalnız takılmayıp üzerlerinde küçük küçük akrepleri de götürüyordu.Onlar yeteri kadar dolaştıktan sonra durdukları yerde katılaşarak sarmaşıkların dış derilerini kapladı.Elf, bu yeni ucubeyle uğraşırken Sawnhall da takip edilmediklerini düşündükleri iskeletlerin yerden çıkan parmaklarıyla cebelleşiyord

  Cypraqual: Kolye 6. Bölüm (Osman Altınbaş) 9 Ekim 2014 Fantastik Roman 

Kapkara dumanlarla iyice kararan bulutlardan yağmur yağmaya başladı.Damlalar dağılan buz kristallerinin üstüne düştükçe onları eritti.Sıvılaşan bu parçalar kapkara birikintiler olduktan sonra sert esen rüzgarın dokunuşuyla birer ejderha pulu şeklini aldılar.Minik minik kara ejderhalara dönüşen bu oluşumlar aynı anda küçük ağızlarından simsiyah sis kustular.

  Doğum Günü Hediyesi: 3 (Osman Altınbaş) 10 Ekim 2014 Bilim Kurgu 

Bir nevi gasp edilen hücrelerin enerjileri birbirlerine perçinlenmiş silahtaki yapay zekanın kontrol ettiği minik robotlar için gerekliydi bir de şarjı için. Beş tane özel yapım merminin ardı ardına sıralanmış ve o kısmın üstüne içerisinde gaz bulunan minik boru yerleştirilmiş aynı bölümün iki kenarına da beşer tane olmak üzere küçük robotlar koyulmuştu.

  İlk Aşk: 3 (Osman Altınbaş) 17 Ekim 2014 Aşk ve Romantizm 

Orhan’ın yüzüne bakanlar çoğu zaman hüznün alıcısı olurken Ezgi’nin yanındayken ona bakmış olsalar hüznün bir süreliğine yerini mutluluğa vekalet verdiğini göreceklerdi.

  Ben Artık Senden Gidiyorum (Osman Altınbaş) 17 Ekim 2014 Bireysel 


  Cypraqual: Kolye 7. Bölüm (Osman Altınbaş) 17 Ekim 2014 Fantastik Roman 

.Büyüleyici mavi gözlere ve gece mavisinin mercanımsı renkteki saçlara sahipti.Ay ışında saç tellerine… diye şarkılar söylenirdi onun adına.Teni oldukça narinken attığı adımlar zarifken bakışları da zarafetine nakış nakış asalet işlerdi.

  Karaltı (Osman Altınbaş) 19 Ekim 2014 Bireysel 


 

 

 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2019 | © Osman Altınbaş, 2019
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

 

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 19.04.2019 07:54:11