Kendini Nasıl Öldürürsün

Birçok şekli var kendini öldürmenin. İlk önce bunu yapmaya karar almak. Uyarayım, tek seçenek değil. Türlü intiharlar var, misal:

-kendinden vazgeçmek

-başkalarından intikam almak

-cinnet geçirmek

aklıma şimdilik bunlar geldi. Konu hassas olduğundan yazacaklarıma elbette dikkat etmeliyim, farkındayım. İçim acıyor şu an. İnsanı hayatından vazgeçme eşiğine getiren her kim veya her neyse, anlamaktan uzağım. İstemiyorum anlamayı. Yaşanılması zor bir durum olduğunu biliyorum. Katlanmak istemediğin bir düzenden, yüreğinin pusulasına ihanetinden, yaşamak için yemin ettiğin Aşk’ın hayali ile nefesinden vazgeçişin gönüllü bir intihar değil de nedir?.. Seni tedirgin eden, korkutan zor hayat değil, insanın kahpeliği olur. Tertemiz, sıcacık yüreğinle yaşayacaklarının cennetindeyken insan hırsının, ikiyüzlülüğün, cahilane kibrinin cehenneminden kaçışın olur intihar. Aklın sana bunu söyler mantığın ise dur der, duyarsan… Duymak istemezsin. Ya da kalbine dokunan bir duygu ile yolundan dönersin…

eylül


eylül hakkındaki bilgilerin basılmasını istiyorum.
Eğer basılmamasını istiyorsanız tıklayın.

  eylül kimdir?
yolcu

Etkilendiği Yazarlar:
insan, hayat

 


Bu yazıyı basmak istiyorum.

İzEdebiyat'da yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Tüm yazılardan birinci dereceden sayfa düzenleyicileri sorumludur. Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması/yayınlanmaması önemle rica olunur.

© 2000-2002, İzlenim.com - Tüm hakları saklıdır.