..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Yazar yazı yazmayı başka insanlara göre daha zor yapan insandır. -Thomas Mann
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - CEM AKKILIÇ
CEM AKKILIÇ - CEM AKKILIÇ
Site İçi Arama:


Ana Sayfa
  Cesur Yürekler Aranıyor... (CEM AKKILIÇ) 16 Haziran 2009 Politik Olaylar ve Görüşler 

Korkak ve sinmiş bir toplum yaratılarak, devrim yasalarını hiçe sayan gerici bir zihniyetin güdümünde, gerçekte nereye gittiği belli olmayan karanlık bir yolda ilerlemeye devam ediyor Türkiye.

  Bam Güm Siyaset (CEM AKKILIÇ) 19 Şubat 2009 Politik Olaylar ve Görüşler 

Şu işe bakın ki, dün halen Gazze sokaklarında kan, şiddet ve gözyaşı vardı. Yıkılan evlerin kenarlarında sinmiş, korkudan ağlayan çocukların hazin görüntüsü devam ediyordu.

  Vurun İsrail'e (CEM AKKILIÇ) 19 Şubat 2009 Politik Olaylar ve Görüşler 

Günlerdir okuyorum, hiç durmadan ağız dolusu saydırıyorlar İsrail’e… Birde son zamanlarda bizim gerici takımında ''mazlumları oynamak'' pek moda oldu. Bunu, her şeyin çözümü olarak görüyorlar.

  2009 Blog Ödülleri ve Wolkanca (CEM AKKILIÇ) 15 Şubat 2009 İnternet ve Gerçek Dünya 

Yarışmanın ruhuna aykırıdır. İlk önce verilecek hediye açıklanır. Ama bunlar öyle yapmadılar. İnsanların heyecanını kullanarak yarışma bittikten çok sonra ÖDÜLÜ açıkladılar. Arka planda yapılan ''MUHASEBE'' hesapları, ödül yerine ''ZIMBIRTI'' verilmesine neden olmuştu. Kendi yandaşlarını seçip, küfürbaz blogculara derece vermişlerdi. Bu küfürbaz blogculardan Wolkanca, bir bayan blogcu arkadaşa ağıza alınmayacak hakaretler etmiş, sonra bu şuçunu hafifletmek için ''Küfür ederken alkol aldığını'' söylemişti. Blog dünyasının bu küfürbazı 2 gün üst üste hakaretler edince, ''48 saat boyunca içkimi içtin'' sorularına muhatap kalmıştı. En sonunda Volkan YILMAZ mahkemeye sevkedilip hesap vermek zorunda kalmıştı.

  Yalanlara Dair Erdinç Aras (CEM AKKILIÇ) 10 Şubat 2009 Yazarlar ve Yapıtlar 

Sen nasıl bir insansın? Hiç utanmada mı yok sende. Yaptığın hırsızlığı meşrulaştırmak için çırpınmışsın. Çırpındıkça rezil olmuşsun… Bu sözleri ve hatta daha fazlasını hak eden azılı bir emek hırsızı var. İsmi Erdinç Aras ve kıytırık sitesi Ardahansesi.com dan söz ediyorum.

  En Büyük Asker Bizim Asker (CEM AKKILIÇ) 21 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Wowturkey nokta com sitesinin sahibi Burç Acar’a bir çağrı yapmıştım.''Türk insanını askerlikten soğutmaya çalışma ve Türkiye’ye geri dön vatan borcunu yerine getir'' demiştim.

  Kutsal Hazine Avcıları (CEM AKKILIÇ) 21 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bakın göreceksiniz yakın gelecekte kılık değiştirmiş inanç sömürücüleri yine din-iman adına orada burada, cami avlularında müslüman toplumun paralarını lüp lüp edecekler.

  Onurlu Komutanıma (CEM AKKILIÇ) 20 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Dün bu mektubu bana sayın Kotan yollamıştı.Emekli Orgeneral ve Atatürk’cü düşünce derneği başkanı sayın Şener Eruygur’un cezaevinde tansiyona dayalı geçirdiği kaza sonrasında hastaneye kaldırılmasının ardından paşamızı ziyarete giden Hasan Kotan beyin bu anlamlı mektubunu,Türkiye’nin geldiği noktayı net bir biçimde göstermesi bakımından burada yayınlama gereği hissettim.

  Durka Durka Cihad mı Hortladı? (CEM AKKILIÇ) 20 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Biz durmadan yazıp çiziyoruzya, e-posta yollayıp sormuş benim takunya libidocusu gericim, cihad mı hortladı diye...

  Saklambaç Oyunu (CEM AKKILIÇ) 9 Eylül 2008 Güven ve Güvensizlik 

Dün posta kutuma düşen bu satırlar Emine Pişiren hanımefendinin manevi babam dediği Halil beye ait. Daha sonra kendisini aradığımda bana, kırgın,yalnız ve terk edilmişlik duygularıyla sanki uzaklardaki kızına seslenir gibi, ''boş verdim hepsini evlat'' dedi.

  Deniz Feneri Çetesi (CEM AKKILIÇ) 9 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Yıllardır özellikle yeşil sermayeler tarafından dolandırılan, paraları lüp lüp edilen vatandaşların, halen bu çetelere nasıl olup da güvenerek birikimlerini veriyor olmaları ise gerçekten şaşırtıcı geliyor bana.

  Bir Tıklamayı Çok Gören Yobaz ve Deniz Feneri (CEM AKKILIÇ) 5 Eylül 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Yaklaşık altı ay önce bir kampanya başlatmıştım. Çoğunluğu Afrika’da olan aç insanlara yardım kampanyasıydı bu. Birleşmiş Milletler örgütünün internet aracılığıyla düzenlediği ve günde sadece bir defa tıklamayla destek verilebilen bir organizasyonu duyurup, yaymaya çalıştığım için bir dinci yobaz tarafından İncil dağıtmakla şuçlanmıştım.

  Türklerin Soyu Kurur Mu? (CEM AKKILIÇ) 19 Ağustos 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

O,aymaz gerici kafasıyla hayal edip,özlemini duyduğu tek şey;eğitimsiz,donanımsız,bir parça kuru ekmeğe mahkum kalacağı şimdiden besbelli üç cocukların,biraz büyüyüp kandırılmaya müsait hale geldiklerinde,beyinlerinin yıkanıp Atatürk’ün Cumhuriyetini yok etmeye çalışacak isyancılar yetiştirilmesinin peşinde.

  Emine Pişiren (CEM AKKILIÇ) 29 Temmuz 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Sevgili Emine hanım’TÜRK ULUSUNA YAZDIĞIM AÇIK MEKTUP’başlıklı yazınızı yayından kaldırmış olmanızı anlayamadım. Oysa ki ben sizin gardarop Atatürk’cüsü olmadığınızı biliyorum. Zaten bizzat siz söylemiştiniz bunu bana.

  Atatürk Olmak! (CEM AKKILIÇ) 25 Temmuz 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

DİKKAT HIRSIZ VAR! Özellikle İzEdebiyat sitesine dadanan ERDİNÇ ARAS isimli yazı hırsızı, yazılarımı çalmaktadır. Aynı şekilde başkalarının yazılarını da çalan bu sahtekar sözde köşe yazarını tanımak için altta verdiğim linkleri tarayıcınızın link satırına ekleyerek okuyunuz.

  Wowturkey. Com Un Gerçek Yüzü (CEM AKKILIÇ) 12 Temmuz 2008 Kesinlikle Karşıyım! 

Wowturkey hakkında her gün yeni bir konu çıkıyor ortaya. Araştırmalarım sonucu bir kaynaktan çok ciddi ve düşündürücü bir mesaj aldım. Mesajı bana gönderen kişi belli ki sitenin sahibini yakından tanıyor.Mesaj geldikten sonra yaptığım araştırmalarda daha önce bu kişinin A.B.D vatandaşlığıyla ilgili yazılmış bir takım ifadelerede rastladım.

  Burç Acar Nerelerdesin? (CEM AKKILIÇ) 1 Temmuz 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

A.B.D den yönettiği sitesinde,Cumhuriyet başsavcısına ruh hastası diyebilecek kadar rejim düşmanı olan ve şeriatın ateşli savunuculuğunu yapan bu kişiye şimdi soruyorum!Burç Acar nerelerdesin?

  Türk Düşmanı Araplar ve Türkiye Üzerine Oynanan Oyunlar (CEM AKKILIÇ) 30 Haziran 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Şimdi yeni oyunla karşı karşıyayız.Amerika'nın vaadlerine inanan yobaz takkecilerin hedefi her zaman olduğu gibi Atatürk ve onun armağanı Cumhuriyet rejimi.

  Asıl Siz Kirletmeyin (CEM AKKILIÇ) 18 Mayıs 2008 Politik Olaylar ve Görüşler 

Fethullah tarikatının önemli yayın organlarından Bugün gazetesinde gerici bir kalem,''Leyla Gencer'in külleriyle boğazı kirlettiler.O modern Türkiye'nin bir ürünüydü.Ama asla bizim tercihimiz değildi'' diye yazdı.

  Anlat Bana Hocam (CEM AKKILIÇ) 15 Mayıs 2008 İnternet ve Gerçek Dünya 

Hocam,şimdi bana boğaz manzarası anlatma ben orada doğdum,büyüdüm zaten.Sen bana bu yazdıklarımı anlat.Ama Nurcu ağızlarıyla yapma sakın bunu.Güzel Türkçemizi kullan,anlaştık mı?

 

 İnsanoğlu ebediyetin enginliğinden
rahatsız olur.

Bu yüzden yaptıklarımız yüzyıllar boyu
yankılanacak mı, diye sorarız kendimize.

Biz öldükten uzun yıllar sonra,
yabancılar isimlerimizi duyacaklar mı?

Kim olduğumuzu, ne kadar cesurca
savaştığımızı,
ne kadar şiddetle sevdiğimizi
merak edecekler mi?


http://cakkilic.blogspot.com/ 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2021 | © CEM AKKILIÇ, 2021
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

 

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 25.10.2021 02:01:28