..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
"Yumuşak olma ezilirsin, sert olma kırılırsın." -Victor Hugo
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Aşk Romanı
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Lütfen Beni Öldürme Helmet.
Servet Alkan
Şiir > Anı

Pencere pervazıma konan Ey…Yelpaze kuyruk… Yolunu mu şaşırdın,avcıdan mı kaçtın? Günahsız tertemiz, beni ziyarete mi geldin? Sana verilecek birşeyim yok/Benim adım Yeşil iğde Dua gaganda / aminlik Kırmızı… Ben günahları biriktiren biriyim… Pencere pervazıma konan Ey…Posta güvercini… Barış mı getirdin? Aşkı mı getirdin yalnızlığıma? Sana verilecek birşeyim yok/Senin adın Mavi Ladin Tövbe kanatlarında/ver payımızı… Ben sessiz yığınlar

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Roman > Aşk Romanı
21 
 Gülmeyen Maske Bölüm 1  (Feyzanur Ar)

Yaşamak bir seçenek miydi hala? Aşkın ve kaybın dengesinde, uğruna mücadele edeceğim şeyi aşk belirledi ve eğilip fısıldadı kulağıma: Tut Elimi..
22 
 Turuncu Adam  (Aylin Alemdar)

16 Martta piyasalarda olacak olan kitabımı ilk siz İzedebiyatcılarla paylaşmak istedim
23 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/40)  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Halil Kaya Ayvalık’a döndüğünde sabah ezanı okunuyordu. Doğruca evlerine gidip, gürültü çıkartmamaya özen göstererek kendi anahtarlarıyla sokak kapısını açıp girdi.
24 
 1 Aşk 4 Mucize  (mehmet)

Bir aşkın mucizeyle örülmüş duvarlarını yıkmak aşkı yaratan tanrının sevdaya bakışını yakalamakla gerçekleşir.Sen sevmesini bilki o seni sevmesede tanrı birgün mucizeler yaratsın senin için,sen içinde sevdalar yarat ki kör sevdalar birgün seni görmek için aşklar yaratsın.
25 
 Günahkar 3  (Irmak Soytaş)

Yüzünde hiçbir değişiklik olmamıştı.Bir aslan avına nasıl bakarsa öyle bakıyordu.Ne annemele babamın şaşkın yüzlerini ne de Murat’ın anlamayan bakışlarını farkettim
26 
 "Cehalet Vadisi"  (Ömer Sedat Topal)

Köy Enstitüleri, kapatılmış bile olsa buradan yetişen öğretmenler köy romanı yazmaya devam etmişlerdir. Bu romancılardan biride, daha önce birkaç kitabının tanıtımını yaptığımız Neşet Tınaztepe’dir.
27 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/37)  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Dışarıdan duyulan bir ses mahkumları sayıma çağırmaktaydı. “Herkes sayımaaa!… Sayımaaa…. Hadi ulan, herkes içtimaaa…”
28 
 1. Bölüm  (GÜLŞEN NURDOĞDU)

Tolga karlar altındaki köşkün yanan ışıklarına bakarken üşümekten buz kesmiş ellerini nefesiyle ısıtmaya çalıştı. Amcası ile yaptığı görüşmenin ardından öğrendiklerini henüz Sinan’la bile paylaşmamıştı Arkasından yaklaşan ayak seslerini duyduğunda başını çevirdi. Nazlı, üzerinde kalın parkası ve beyaz yün atkısına sarılmış bir halde karşısındaydı. O çok sevdiği kumral saçlar omuzlarına dökülüyordu.
29 
 Mevsim Gülbahar - 1. Bölüm/10. (1. Bölüm Sonu)  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Bulanık, ekonomik ve sosyal açıdan nispeten gelişmiş, ekonomik varlığı olan insanların oturduğu apartmanların, ticarethanelerin, bankaların, resmi dairelerin, v.s., bulunduğu bir ana cadde ve bu caddeyi çevreleyen gecekondu mahallelerinden ibaret tipik bir Anadolu kasabasıydı.
30 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/36. )  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Polis minibüsü, cadde boyunca gelerek birahane önünde durdu. Direksiyonda oturan, Halil’e; “Burası mı?” diye sordu. “Evet.”
31 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/39)  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Celal Kabaloğlu, oğlunun kendi arabasıyla geldiğini duyunca tepki gösterdi. “Eskişehir’den buraya kadar araba sürecek şoför müsün sen de, kendi arabanla geldin! Seninkine cahil cesareti denilir!”
32 
 Perşembe  (Can)

Bir aşk hikayesi anlatıyoruz size, ama uyaralım eğer 'mutlu son' meraklısıysanız aman okumayın, çünkü burada anlatılanlar hep gerçekler üzerine kurulu yani, arabeskimsi bir yazı okumaktasınız şuan, o yüzden bilin isterim...
33 
 Günahkar  (Irmak Soytaş)

Günahkarı duygularıma,o andaki ruh halime göre yazmaya çalışacağımÇünkü beklenmedik olaylar için ben büyük ilham duygulardır. Ecem her genç kız gibi beyaz atlı prensini heyecanla beklerken böyle bir uğraş peşinde olmadığını söyleyen genç bir kız.Taa ki Melih'le tanışıncaya kadar..Tutkulu bir aşk yaşarken ihanete uğrayacak ve savaş başlayacak .Kim daha Günahkar?
34 
 Acılar Mutluluğa Dönüşür Mü?  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Roman kahramanımız Sibel, içimizden biri. Bir kenar mahallede dünyaya gelmiş, yoksul bir ailenin kızı. 1970’li yıllarda birçok genç kızın yaptığı gibi onun da kendince önemli gördüğü olayları yazdığı bir anı defteri var.
35 
 Büyüyen Kızın Romanı  (irem turgut)

bu yazım büyüyen kızın romannndan bir mektup bölümüdür.bu mektupla hasret sevdiği adam Tuna'ya herşeyi tüm çıplaklığıyla anlatır.
36 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/35. )  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Halil, Cemal ve Hülya, cadde üzerindeki park etmiş araçların arasında buldukları bir boşluğa park ettikten sonra arabadan inerek, hemen yakınlardaki karakola kadar yürüdüler.
37 
 Günahkar 2  (Irmak Soytaş)

Beni çok beklettin dedi sonra belimden tutarak beni kendine çekti.
38 
 Kendi Masalını Kendi Yazan Kadınlar (1)  (Ebru Ebruca)

Sabah olmuş,günün peçesi kalkmış,güneş yüzünü göstermeye başlamıştı.Şehir uyanıyordu,arabalar,insanlar yolları doldurmaya başlamıştı.''Bizim güneşimiz ne zaman doğacak acaba'' diye düşündü Eda;''ne biçim bir iş bu,güneş istedikçe gece oluyor'' Sedef'in gözlerinden akan yaşları görmüştü.Çok zordu çaresizlik çok...Seslerın sözlerin kifayetsiz kaldığı anlardı bunlar.Acı sesle ya da harfle anlatılmıyordu,ancak yaşandığı zaman tanımlanabiliyor,''budur'' denilebiliyordu..Önce Sedef,sonra ben,şimdi de Yeşim.Kısacık bir süre içinde nasıl olmuştu da bütün hayatlar bu derece birbirinin içine girmişti.Kim kim için üzülecek,kim kim için ağlacak,kimin gözyaşını kim kurulayacak artık hiç ama hiç belli değildi.En anlaşılmaz olanı da,yıllardır yoları hiç ayrılmayan bu üç arkadaşın,adı ''ihanet'' soyadı ''cinayet'' olan bir isim altında,bir kez daha sımsıkı bir şekilde birbirine kenetlenmek zorunda kalmasıydı.''Allahım bari Zeynep bizim yaşadıklarımızı yaşamasın,ne onu koru kolla,çocuklarının yüzü hürmetine ocağını sobasını söndürme,düzenin bozma'' diye dua etti.Allah küsmüşmüydü ona,acaba duymuyor olabilir miydi onu?Bir saniye sonrasında düşündükleri için kızdı kendine,''Eda saçmalama ya,manyak mısın nesin,tövbe et çabuk!''
39 
 Mevsim Gülbahar - (2. Bölüm/38)  (Kemal Yavuz Paracıkoğlu)

Gece, herkesin yataklarına çekilmeye başladığı saatlerde, Bora, pantolonunun paçalarını bir karış kadar kıvırmış, çoraplarını çıkarmış, ayakkabılarının arkasına basmış, gömleğinin kolları katlayarak kıvrılmış olarak tuvaletlere geldi.
40 
 Baykuş - 2  (Işıl Uluocak)

http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=115700 devamıdır..
son eklenenler
Kendine İyi Bak
Cansu
Roman > Aşk Romanı
Gülmeyen Maske Bölüm 3
Feyzanur Ar
Öykü > Aşk ve Romantizm
Sevgi Masalı
Taki Akkuş
Roman > Aşk Romanı
Baykuş - 2
Işıl Uluocak
Roman > Aşk Romanı
İstanbul İn Love
Nuray Kayalı
Roman > Aşk Romanı

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2022 | © , 2022
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.