..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Yaşamdan korkmayın çocuklar. İyi, doğru bir şey yaptınız mı yaşam öyle güzel ki. - Dostoyevski
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Levent Ölçer
Levent Ölçer - Fantazya
Site İçi Arama:


Ana Sayfa
  Uyanıklık (Levent Ölçer) 24 Şubat 2015 Türkiye 

Hayat sorumluluktur. Nefes alan herşeyin yaşadığı hayata karşı bir sorumluluğu var. Bu sorumluluk demek "UYANIK" olmak demek.

  12 Fransız ve Mükemmel Dünya (Levent Ölçer) 11 Ocak 2015 Toplum 

Mükemmel bir dünyada yaşıyor olsaydık Fransa'daki karikatür için verilecek cevap mermiler olmazdı..

  30 Mart Geçti Şimdi Ne Yapacağız? (Levent Ölçer) 31 Mart 2014 Türkiye 

Evine Giren Hırsızı Konuşarak İkna Edemezsin. Kanun seni evinde koruyamıyorsa "Hırsız Var" diye evi ayağa kaldıracaksın sonra da birleşip o hırsızı evine girdiğine pişman edeceksin.

  Zenginler Klübünden Bir Şerefsizin Böbürlenmeleri (Levent Ölçer) 25 Kasım 2013 Toplum 

Bu aralar hedefimde çok yağlı bir ördek var. Senelerdir tam kıvamına gelsin doğru zamanı yakalayayım diye sabrediyorum. Sonunda kıvama geldi. Ülkenin birinin zenginliklerine göz koyduk biz arkadaşlarla... Bir politikacı satın alıp onu büyüttük, şimdi nasipse onunla ülkeyip kesip paylaşıp yiyecez.

  Dünyayı Bitirme Formülü Çok Basit (Levent Ölçer) 21 Kasım 2013 Toplum 

Bunu biz bilmiyoruz belki ama dünyanın içine s.çanlar gayet iyi biliyor.

  Fosillerin Yeri Müze (Levent Ölçer) 7 Temmuz 2013 Türkiye 

Yalanlarınıza doydum, kusmaktan yoruldum. İğrençsiniz. Bu kadar pisliği, bu kadar yalanı nereden buluyorsunuz? Aynanın karşısında kendinize nasıl katlanabiliyorsunuz?

  O Üç Kanun Kilit (Levent Ölçer) 7 Temmuz 2013 Türkiye 

"Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer ilgisiz.. -Sakallı Cemal"

  Tc Tepkisi ile Dalga Geçenlere (Levent Ölçer) 10 Nisan 2013 Türkiye 

..Yavrum bu kominist ve tek adam rejimlerinde olur..

  Sanatınızı Siliyim (Levent Ölçer) 14 Mart 2013 Türkiye 

Bunların tek derdi senden benden kazandıkları paraları korumak, vergi müfettişlerinden uzak durmak, reklam gelirlerini muhafaza etmek, sponsorları ürkütmemek olmuş. Ye babam ye.

  29 Ekim Günlüğü ve Bir Avuç Marjinal (Levent Ölçer) 30 Ekim 2012 Türkiye 

Yıldık mı? Yok lan ne yılıcaz. Zaten göze almışız copu, sopayı, gazı. Ölüm var deseler yine gideceğiz. Öyle yani, artık sen düşün...

  29 Ekim Yürüyüşü (Levent Ölçer) 23 Ekim 2012 Türkiye 

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.

  Biraz Öfkelenin Be! (Levent Ölçer) 21 Eylül 2012 Türkiye 

Öfkelenin biraz be... Ulan ne bu suskunluk, bu umursamazlık, bu kendi havasında çalıp oynamak. Ne bu ilgisizlik, bu duyarsızlık. Ulan Allah rızası için birazcık öfkelenin, birazcık silkelenin be. Hiç ruh kalmadı, hiç mi yürek kalmadı? Yok mu lan?

  Güneş ve Ölüm (3. Bölüm) (Levent Ölçer) 15 Eylül 2012 Fantastik 

"...Son mesajım Zdatabase03 başlıklı olan. Bütün bilgiler orada. Mesajı hemen oku, kaydetmen gerekenleri kağıda dök ya da ezberle. En kötü hal senaryosunu biliyorsun. Daha şimdiden ona çok yaklaştık. Uzakdoğu sivil teşebbüsleri dışında tamamen bozguna uğramış durumda. Çöküyoruz Kaan. Hayatta kal adamım."

  Güneş ve Ölüm (2. Bölüm) (Levent Ölçer) 11 Eylül 2012 Fantastik 

Kaan bir koca yudum bira çekti. Bir sigara yaktı. İçici değildi ama bu ikiliye bazen ihtiyaç duyuyordu. Bu da hayatındaki bir iki lanetten biriydi. İçki neyse de bu b...k sigarayı bırakmalıydı. Ama olsundu. Derin bir nefes çekti.

  Güneş ve Ölüm (Giriş) (Levent Ölçer) 9 Eylül 2012 Fantastik 

"Derya hanım nolcak? Hatun senin içine düşecek neredeyse. Bu konuda bir şey yapmayacaksın demek mi oluyor bu?" Kaan güldü. Özge'nin gözünden de bir şey kaçmıyordu.

  30 Ağustos Zafer Bayramı (Levent Ölçer) 29 Ağustos 2012 Türkiye 

Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Zoruna gidenin neresine giderse gitsin... Sessiz kalanları, dönekleri, hainleri, işbirlikçileri ve kendi çıkarını korumak adına "aman abi bu konulara girmeden ben sanatımı yapayım" diyenleri unutmayacam. En iyi günleriniz bunlar. Bu günler geçecek. Keser döner sap döner o sap da sizin taa... Anlayan anladı.

  Yine 17 Ağustos (Levent Ölçer) 16 Ağustos 2012 Toplum 

Hala 1999'daki Gölcük değil bu Gölcük. Toparlanamadı. Hala yıkılacak mı, onarılacak mı, yeşillendirilecek mi molozlarıyla mı kalacak belli değil kimi yerler. Unutmak mümkün mü? Ben Gölcüklüyüm. İstesem de unutamam.

  Tatlı Sert (Levent Ölçer) 11 Ağustos 2012 Erotik 

Aslı masadan aşağı kaydı. Eteği daha da yukarı sıyrılırken düzeltmek için bir şey yapmadı. Engin dalgınca ve kontrolünü kaybetmenin eşiğinde tatlı tatlı, zevkle sallanarak izledi. O kalçaların sallana sallana gidişi, eteğinin neredeyse bacak arasına kadar edepsizce sıyrılmış hali kaldırabileceğinden çok fazlaydı. Aslı buradaydı, Engin de buradaydı. İki artı iki dört ederdi. Ateş ile barut yan yana geldiğinde olacakları bilmek için dahi olmaya gerek yoktu.

  Althar'ın Akıncıları: Altıngöl ve Ejderha (9. Bölüm - Son - ) (Levent Ölçer) 2 Ağustos 2012 Fantastik 

"O halde gazabımı alacaksınız!" diyerek cevabı hemen yapıştırdı Auruz Vektashi. Sesi soğuk ve ürkütücüydü. Pek çok savaşçı bu ses yüzünden bile arkasına bakmadan kaçmaya başlayabilirdi. Sesindeki efsunlar şimdi çok daha karanlık ve yıkıcıydı. Ama bazılarını hiç mi hiç etkilemiyordu bu dehşetli efsunlar... "Sen daha önce benim ünlü ve muhteşem değneğimi alacaksın, hem de köküne kadar!" diye araya giren, kemerinin önününde asılı sallanan koca büyülü değneğini eliyle sağa sola anlamlı anlamlı sallayan bembeyaz ve gümüşlü, ışıltılı cüppeli rahip Theoros idi. Liç bu ahlaksız göndermeyi almıştı ve cevaben kükredi.

  Althar'ın Akıncıları: Altıngöl ve Ejderha (8. Bölüm) (Levent Ölçer) 21 Temmuz 2012 Fantastik 

"Liçin ininde bir şansımız var Althar Paladin. Nausor Rushnill(Kan Tabyası) denen o koca piramit şehirde liçin filakterisi var. Kendisi de her zaman orada. Sadece bir kez dışarı çıktığını biliyoruz ve hepsi o. Ayrıca jaresleri, liçleri ve melez dev de orada. Piramit tabyanın çevresi ölüm ordularıyla çevrili. İçerde sadık ve seçkin kemm taburları var." "Buraya doğrudan saldırı önermiyorsunuz heralde," diye çatık kaşlarla sordu Althar. Uzatma da asıl konuya gel demek istiyordu. Bu korvenlerin bir süredir fırsatını kolladıkları bir planları vardı zaten, bunu görebiliyordu.

 

 Ermiş'in küçük bir hareketi ile amazonun boynu kırıldı. Ve ölüsü Thallor’a doğru bir sonbahar yaprağı gibi savruldu.
Dramatik biçimde ortalık son kez birkaç kalp atımlık süre için durulduğunda Thallor Ellona’nın açık gözlerini kapadı. Ellona için, dostları için ve de kendisi için bir ölüm duası okudu. Ayağa kalktı. Silahlarını Ermiş’e doğru kaldırıp hem Tanrılara yakaran hem de Kara Ermiş’i lanetleyen son sözlerini söyledi. Sözler iyi tanrıların kehanetlerini haykırırcasına çıkmıştı genç adamın dudaklarından..
“Elvin canını alsın İblis!” 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2023 | © Levent Ölçer, 2023
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

 

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 28.03.2023 04:36:57