..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Ben bir kuşum; uçtum yuvadan... Artık ben nerede, eve dönme isteği nerede?.. -Leyla ve Mecnun, Fuzuli
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Erotik
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Sarı Şemlé İçin Yazılan Şehrengiz.
Servet Alkan
Şiir > Aşk ve Romantizm

Hatırlarmısın sevgili? Söylediklerimi… Çocukca,Masumca,tutkuca… Uzun akşamlar ,sevmeyi öğreten akşamlar Zeyrek…. Öksüz kirazların derde çare/birde tor-pah demez mi? Bak helee bak, ağza bak…! Böğürtlen ve sandal ağacı Söğütlerin eteğinde Aşkca,Yolca,canca… Gülpembe resimler,yolcu bekleyen istasyonlar Safderun… Napolyon kirazı; duasını sehere bırakan /Birde ne var ne yoh demez mi? Bak helee bak, burna bak…! Mandalina dişlerinin izi

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Öykü > Erotik
 Bir Bodrum Gecesi  (ERDEN ERKİN)

Üstümde bir ağırlık hissettim, sanki üstümde birşeyler, ya da biri dolaşıyordu. Aniden korkuyla uyandım ve tuhaf tuhaf çevreme bakındım. Üstümde dolaşanın, bana sarılmış, uyuyan, sarışın genç bir kadın olduğunu hayretle gördüm. ERDEN ERKİN
 Kara Delik  (Eralp Elli)

Erotik bir hikaye
 Tatlı Sert  (Levent Ölçer)

Aslı masadan aşağı kaydı. Eteği daha da yukarı sıyrılırken düzeltmek için bir şey yapmadı. Engin dalgınca ve kontrolünü kaybetmenin eşiğinde tatlı tatlı, zevkle sallanarak izledi. O kalçaların sallana sallana gidişi, eteğinin neredeyse bacak arasına kadar edepsizce sıyrılmış hali kaldırabileceğinden çok fazlaydı. Aslı buradaydı, Engin de buradaydı. İki artı iki dört ederdi. Ateş ile barut yan yana geldiğinde olacakları bilmek için dahi olmaya gerek yoktu.
 Yatak Odasında Yangın Var!  (CEYHUN MERT SEDEFÇİ)

Yatak odasının kapısı açıldı minik bir gıcırtıyla ve iki ateşli beden süzüldü yangın yerine...
 Tek Başına Sevişmek ve Hayalet Kız  (CEYHUN MERT SEDEFÇİ)

Düşündüğünden fazladır bazen hayat. Düşünrsün ve yaşarsın... Hayata akar her zerren...
 Zeytin Karası  (Levent Ölçer)

Engin'in sadece tatlı sert avuçlaması ve okşamaları bile Necla için yeterince sarsıcıydı ama meme ucuna kapanmış ve zevk dolu bir işkenceyi amansızca uygulayan o dudaklar ve dil varken herşey çok daha başka bir noktadaydı. Necla'nın nefesleri kesikleşmiş ve derinleşmişti, dudaklarına kontrol edemediği gülücükler gelip gidiyordu. Engin önce biriyle sonra diğeriyle, iki memeyle de uzun uzun ilgilendi. Neclanın memeleri bu yakın ilgi sayesinde şimdi kızarmış ve dimdik olmuştu. Engin'in her ıslak dokunuşu Neclayı inletiyordu. Engin kızın poposunu iki eliyle sımsıkı avuçlayıp tutkuyla sıktı. Bedenini bu bedene gömmek ister gibi sımsıkı kendine çekti ve o dehşetengiz küçük popoyu okşamaya, sıkmaya başladı. Elleri durmayan bir devamlılıkla sıkıyor, avuçluyor ve okşuyordu. Dudakları bir o memede bir diğerinde emip yalıyor, çekiştirip küçük öpücüklerle işkenceye devam ediyordu.
 Ero - Gigiyenik  (Meqsed NUR)

silsile hekayeler
 kardiyoloji  (Mehmet Ulaş ORAL)

üst kattan geliyor sancının sesleri, sevişiyoruz, gece...
 Izdırap Rüzgarı - I  (Orhan Namık)

Masaya varınca Mahmut Nil'i sırtından ittirerek masasına dayadı. Nil belli belirsiz bir sesle inledi. Sonra da tek hamlede hoyratça Nil'in eteğini aşağı sıyırdı. Nil, kariyeri için bir fedakarlığa daha katlanmalıydı.
10 
 1996 Yılı  (Levent Ölçer)

Koridor öğrenci sesleriyle her an daha çok dolmaya başlarken ve Yeşim korkuyla düğmelerini iliklemeye çalışırken Engin'in öpücükleri savuşturma çabalarına meydan okuyarak mücadele ediyordu.. "Ya dur diyorum Engin.." diye fısıltıyla bağırdı Yeşim. "Neden?" diye sordu Engin yaramazca ve dudakları hala Yeşim'in teninde akarken. "Zil çaldı Engin. Duymuyor musun?" "Mola mı istiyorsun aşkım? Daha yeni başlamıştık.." diye çocukça surat yaptı Engin. "Şebeklik yapma.." diye fısıltıyla ve gülümsemesini zor tutarak sinirli sinirli cevap verdi Yeşim.
11 
 Fahişeliğin Geni Bulundu  (emre gümüşdoğan)

Erkekler... Onlar; içlerindeki acının bedelini öderler, acılarını bizim içimize boşalttıklarını düşünürler ama yanılırlar, yeni acılar, yeni yaralar açarız biz onların ruhlarında, bedenlerinde, işte bunu farketmezler, farkettiklerinde başka fahişe ararlar
12 
 Aşkın Aşrabı Şarabın Aşkı  (silgi)

şişeyi boşaltmamıza rağmen kafalarımız hala yerinde sayılırdı, o zaman ikimiz de şarabın yalnız başına duyularımızı altüst edemeyeceğinin farkına vararak, öyle olmamız gerektiğini düşünüp sarhoş numarasına başladık.
13 
 Temizlikçi (Devam Ediyor)  (Kemal Yavuz)

Hiç kimseden korkmazdı, kafası bozuk kadınlardan korktuğu kadar. Hiç kimseden kaçmazdı, hesap soran kadınlardan kaçtığı kadar. Adam kadını önce kullandığını, sonra salladığını, en sonunda da ondan kurtulduğunu düşünmüştü. Ne de olsa birkaç gün çalan telefon nihayet susmuş, herkes kendi yoluna gitmişti. En azından o öyle sanmıştı. Ta ki
14 
 Dilsiz Fahişe - 7  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Genç kıza devlet sahip çıkıyor...
15 
 Afrodit'in Uyluğundaki Leke  (Ali Osman Öztürk)

İlginç bir öykü. Yazarını ve kaynağını henüz öğrenemedim. Yardımcı olanlara müteşekkir kalırım.
16 
 Minyatür Fahişe  (s-ilgi)

perspektifi ve hafızası yoktu. bir biraya sevişiyor ve sonra büyük bir aşk yaşamış gibi anlatıyordu. onu tanıdığımda son sınıftaydı. çok bilinen bir üniversitenin tercih edilen bir bölümünde. ve en son, üç yıldır dersinden kaldığı bir hocasının aletini emmiş, okulu bitirmişti.
17 
 Dilsiz Fahişe - 5  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Tacizci iyice azıttı...
18 
 Hay Bir Kunduz  (silgi)

- bu sefer ne düşünüyorsun? - ben amuda kalkayım, sen içime gir.
19 
 Dilsiz Fahişe - 4  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Kız çaresiz... Ne yapacağını bilemiyor...
20 
 Orospu  (Kemal Yavuz)

-Jandarma düştü peşimize, topladılar tüm sermayeleri. -Hadii ? -Ne sandın? Beni de aldılar içeri, bıraktılar sonra. Bizim kızların çoğu içerde. -Abla nerede? -Abla, Allah seni inandırsın evden dışarı çıkamıyo götünün korkusuna.
son eklenenler
Barfly
Onur Kızılocak
Öykü > Erotik
İlk Kez
Erkin Egemen
Öykü > Erotik
Esma Kadın
Veysel Başer
Öykü > Erotik
Tatlı Sert
Levent Ölçer
Öykü > Erotik
Sevgili
şükrü cevizci
Öykü > Erotik
Orospu
Kemal Yavuz
Öykü > Erotik
Papatya
Kemal Yavuz
Öykü > Erotik
1996 Yılı
Levent Ölçer
Öykü > Erotik

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2022 | © , 2022
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.