..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Gençliğinde müzik öğrenen, felsefeyi daha iyi anlar. -Platon
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Erotik
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Başı Dik Adamın Ölümü!
Cahit KILIÇ
Eleştiri > Özgürlük ve Eşitlik

Mademki kalemle kelâmı oynaştırmayı kendinize iş edineceksiniz… O vakit bencileyin geç başlamayacaksınız bu işe… Elli beş yaşında serinizi köşeye serdiğinizde; gençliğin hevesini ara ki bulasınız… Ömrünüzün büyük bölümü savrulup gitmiş, ecelle akraba olmuşsunuz; ha geldi ha gelecek! *** Lâkin… Delikanlı zamanınızın deliliği uçmuş olsa da kan yerinde… “Daldan atan topuktan vurar” diyen canım memleketim Kars’ın ahalisinin nişangâhına hedef et

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Öykü > Erotik
 Zevksiz Günah Olur Mu?  (Görkem Topuz)

Kusursuz şekilde evrim geçirmiş bir yatak düşünün. Yaylarının üstüne binen her yük, kambur yapan sorunlar gibi; dik dur diyen herkes, sesten şikayet eden komşular kadar şikayetçi.
 Dilsiz Fahişe  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

İtelenmiş bir kadının hayat hikayesi...
 Dilsiz Fahişe - 3  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Orospu denilmesine neden kızıyorsun?
 Dilsiz Fahişe - 7  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Genç kıza devlet sahip çıkıyor...
 Dilsiz Fahişe - 5  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Tacizci iyice azıttı...
 Dilsiz Fahişe - 2  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Hayat sorgulanmaya değer mi?
 Dilsiz Fahişe - 6  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Ve evden kaçış...
 Dilsiz Fahişe - 4  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Kız çaresiz... Ne yapacağını bilemiyor...
 Bir Bodrum Gecesi  (ERDEN ERKİN)

Üstümde bir ağırlık hissettim, sanki üstümde birşeyler, ya da biri dolaşıyordu. Aniden korkuyla uyandım ve tuhaf tuhaf çevreme bakındım. Üstümde dolaşanın, bana sarılmış, uyuyan, sarışın genç bir kadın olduğunu hayretle gördüm. ERDEN ERKİN
10 
 Kara Delik  (Eralp Elli)

Erotik bir hikaye
11 
 Tatlı Sert  (Levent Ölçer)

Aslı masadan aşağı kaydı. Eteği daha da yukarı sıyrılırken düzeltmek için bir şey yapmadı. Engin dalgınca ve kontrolünü kaybetmenin eşiğinde tatlı tatlı, zevkle sallanarak izledi. O kalçaların sallana sallana gidişi, eteğinin neredeyse bacak arasına kadar edepsizce sıyrılmış hali kaldırabileceğinden çok fazlaydı. Aslı buradaydı, Engin de buradaydı. İki artı iki dört ederdi. Ateş ile barut yan yana geldiğinde olacakları bilmek için dahi olmaya gerek yoktu.
12 
 Yatak Odasında Yangın Var!  (CEYHUN MERT SEDEFÇİ)

Yatak odasının kapısı açıldı minik bir gıcırtıyla ve iki ateşli beden süzüldü yangın yerine...
13 
 Tek Başına Sevişmek ve Hayalet Kız  (CEYHUN MERT SEDEFÇİ)

Düşündüğünden fazladır bazen hayat. Düşünrsün ve yaşarsın... Hayata akar her zerren...
14 
 Ero - Gigiyenik  (Meqsed NUR)

silsile hekayeler
15 
 kardiyoloji  (Mehmet Ulaş ORAL)

üst kattan geliyor sancının sesleri, sevişiyoruz, gece...
16 
 Zeytin Karası  (Levent Ölçer)

Engin'in sadece tatlı sert avuçlaması ve okşamaları bile Necla için yeterince sarsıcıydı ama meme ucuna kapanmış ve zevk dolu bir işkenceyi amansızca uygulayan o dudaklar ve dil varken herşey çok daha başka bir noktadaydı. Necla'nın nefesleri kesikleşmiş ve derinleşmişti, dudaklarına kontrol edemediği gülücükler gelip gidiyordu. Engin önce biriyle sonra diğeriyle, iki memeyle de uzun uzun ilgilendi. Neclanın memeleri bu yakın ilgi sayesinde şimdi kızarmış ve dimdik olmuştu. Engin'in her ıslak dokunuşu Neclayı inletiyordu. Engin kızın poposunu iki eliyle sımsıkı avuçlayıp tutkuyla sıktı. Bedenini bu bedene gömmek ister gibi sımsıkı kendine çekti ve o dehşetengiz küçük popoyu okşamaya, sıkmaya başladı. Elleri durmayan bir devamlılıkla sıkıyor, avuçluyor ve okşuyordu. Dudakları bir o memede bir diğerinde emip yalıyor, çekiştirip küçük öpücüklerle işkenceye devam ediyordu.
17 
 Izdırap Rüzgarı - I  (Orhan Namık)

Masaya varınca Mahmut Nil'i sırtından ittirerek masasına dayadı. Nil belli belirsiz bir sesle inledi. Sonra da tek hamlede hoyratça Nil'in eteğini aşağı sıyırdı. Nil, kariyeri için bir fedakarlığa daha katlanmalıydı.
18 
 Fahişeliğin Geni Bulundu  (emre gümüşdoğan)

Erkekler... Onlar; içlerindeki acının bedelini öderler, acılarını bizim içimize boşalttıklarını düşünürler ama yanılırlar, yeni acılar, yeni yaralar açarız biz onların ruhlarında, bedenlerinde, işte bunu farketmezler, farkettiklerinde başka fahişe ararlar
19 
 1996 Yılı  (Levent Ölçer)

Koridor öğrenci sesleriyle her an daha çok dolmaya başlarken ve Yeşim korkuyla düğmelerini iliklemeye çalışırken Engin'in öpücükleri savuşturma çabalarına meydan okuyarak mücadele ediyordu.. "Ya dur diyorum Engin.." diye fısıltıyla bağırdı Yeşim. "Neden?" diye sordu Engin yaramazca ve dudakları hala Yeşim'in teninde akarken. "Zil çaldı Engin. Duymuyor musun?" "Mola mı istiyorsun aşkım? Daha yeni başlamıştık.." diye çocukça surat yaptı Engin. "Şebeklik yapma.." diye fısıltıyla ve gülümsemesini zor tutarak sinirli sinirli cevap verdi Yeşim.
20 
 Temizlikçi (Devam Ediyor)  (Kemal Yavuz)

Hiç kimseden korkmazdı, kafası bozuk kadınlardan korktuğu kadar. Hiç kimseden kaçmazdı, hesap soran kadınlardan kaçtığı kadar. Adam kadını önce kullandığını, sonra salladığını, en sonunda da ondan kurtulduğunu düşünmüştü. Ne de olsa birkaç gün çalan telefon nihayet susmuş, herkes kendi yoluna gitmişti. En azından o öyle sanmıştı. Ta ki
son eklenenler
Barfly
Onur Kızılocak
Öykü > Erotik
İlk Kez
Erkin Egemen
Öykü > Erotik
Esma Kadın
Veysel Başer
Öykü > Erotik
Tatlı Sert
Levent Ölçer
Öykü > Erotik
Sevgili
şükrü cevizci
Öykü > Erotik
Orospu
Kemal Yavuz
Öykü > Erotik
Papatya
Kemal Yavuz
Öykü > Erotik

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2020 | © , 2020
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.