..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
"Bilmezlik ile ne hoştum; hayalimde ne güzellik, ne de aşk vardı." -Fuzuli, Leyla ile Mecnun
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - HASAN
HASAN - NOTER ONAYLI RÜYA
Site İçi Arama:


Ana Sayfa
  "Bayrak Benim Bayrağım - Sancak Benim Sancağım (HASAN) 3 Eylül 2007 Lirik 


  Bayrağını Sev Koru - Hainler Kirletmesin (HASAN) 3 Eylül 2007 Lirik 


  Bayrağı Bayrak Yapan - Şerefimiz Şanımız (HASAN) 3 Eylül 2007 Modern Epik 


  Aslımızı Bilelim - Kendimize Gelelim (HASAN) 3 Eylül 2007 Modern Epik 


  Ana Ana Baş Tacı (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anam Otur Yanıma (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anamsın Can Anamsın (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Benim Can Benim (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Bırakma Beni (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Dedim Ben Ona (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Derse Bir Yürek (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Dersem Çık da Gel (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Dersem Hep Kokla (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Diyorsa Sözler (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Diyorum Sobe (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Evin Direği (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Gülsün Sevinsin (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne ile Biter Dert (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne O Sözlerine (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


  Anne Severim Seni (HASAN) 8 Ağustos 2007 Didaktik 


 

 BENİM ANNEM MELEKTİ
ANKARA’DA GÜNDÜZ KİTABEVİ’NDE
AYRICA İNTERNETTEN
ANTOLOJI COM
KİTAP STORE
YENİ SAYFA
WEBLEBİ
KİTAP YURDU
PANDORA

EDEBİYAT SİTELERİNDE
ONLİNE OLARAK
SATIŞI YAPILMAKTADIR.


BİR KİTAP DA SİZ ALIN.KAMPANYASINA KATILINIZ! ÇOCUKLARINIZA ALACAĞINIZ HEDİYE KİTAP OLSUN.
ŞİİR KİTABIMA PUAN VERİNİZ.1 EN KÖTÜ 10 EN İYİ PUANDIR.YAZDIĞIM ŞİİRLERİMİ OKUMA FIRSATI BULDUYSANIZ, YORUMLARINIZLA DESTEK OLUNUZ. ARKADAŞLARINIZA E-MAİL GÖNDEREREK BU BLOGCU SİTESİNDEN ONLARI DA BİLGİ SAHİBİ YAPINIZ.

BENİM ANNEM MELEKTİ

Şiir kitabımın tanıtımına destek olunuz. Tanıdığın kim varsa, bu yazımı onlara da gönderiniz. Özellikle Ankara’da oturan bütün tanıdıklarınıza ulaştırınız. Şiir kitabımın İnternet’ te, Antoloji Com-Gündüz Kitabevi tarafından tanıtımı yapılmaktadır. Goegle’ den, BENİM ANNEM MELEKTİ-HASAN SANCAK yazdığınız zaman şiir kitabımın tanıtımı ile karşılaşacaksınız.Tanıtımı Türkiye’nin en büyük edebiyat sitesi ANTOLOJİ COM
yapmaktadır. ANTOLOJİ COM’un üstünü tıkladığınız zaman karşınıza kitabımın ismi çıkar. BENİM ANNEM MELEKTİ kısmını tıklayınız. Açılmasını bekleyiniz. Puanla bölümüne basınız. Üyelik işlemleri kısmını tıklayınız. Açılmasını bekleyiniz. Karşınıza çıkan üye olmak istiyorum kısmındaki yeri tekrar tıklayınız. Açıldıktan sonra adınızı, soyadınızı, hiç kimsenin aklına gelmeyen bir rumuzu, e-mailinizi yazdıktan sonra, beni kaydet denen yere basınız. Sizin e-mail adresinize otomatik olarak bir şifre gelecektir.O şifreyi GİRİŞ kısmındaki yere e-mailinizi ya da rumuzunuzu yazdıktan sonra ANTOLOJİ.COM’ un verdiği şifreyi yazıyorsunuz. Kitabın puanla kısmına tekrar geçerek, 10 yazarak puanladığınız zaman kitabımın tanıtımına destek olmuş oluyorsunuz. İsterseniz yıldız tablosundan verdiğiniz oyu görebiliyorsunuz. Düşüncelerinizi de oraya yazıyorsunuz. Şiir kitabım Ankara’ da en büyük Kitabevi olan Gündüz Kitabevi:Demetevler 7.Sok. No: 7/b Yenimahalle /ANKARA Tel: 0312 3465457 info@gunduzkitabevi.com.tr www.gunduzkitabevi. com.tr adresi ve yeni açılan şubesi Gündüz Kitabevi: Talatpaşa Bulvarı Çifteler Sok. No:7/a Hamamönü/ Ankara Doğumevi- Stat- Cebeci Yurdu arasında yerde ve onların belirlediği büyük kitapçılarda satışı yapılmaktadır. Bu yemekte sizin de bir tuzunuz olsun.
.“Benim Annem Melekti.” Şiir kitabına oy veren, yorumlarıyla destek olan bütün okuyucularıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ailenizle birlikte bir ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur ve esenlik dolu günler geçirmenizi Yüce Allah’tan diler, saygı ve sevgilerimi sunarım.
Mutlu olun. Sevgiyle kalın.
Saygılarımla.Orta Karadeniz Bölgesinin en şirin ilçelerinden biri olan, yeşille mavinin kucaklaştığı turistik Samsun’un Alaçam ilçesinden en derin saygı ve sevgilerimi sunarım. Adım soyadım Hasan Sancak’tır. Alaçamlı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci, Gazeteciyim.24 senedir basının içindeyim.51 yaşındayım. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. O dur, Onlar Analarımız, Benim Annem Melekti isimli üç tane şiir kitabım vardır. Bu kitaplarımla birlikte basıma hazır 40 tane şiir kitabım ve 4000 tane şiirim okuyucularla buluşmayı beklemektedir. Ben, I Aralık 2000’de gördüğü rüyayı notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim. O tarihten itibaren de düşümde reklâm senaryoları görerek, notere onaylattım. Bu tarihten sonra da reklâm senaryoları yazmaya başladım. 44 yaşımdan sonra, aşağıda gördüğüm ve notere onaylattığım ilk gerçek rüya reklâm senaryom ile birlikte, reklâm yazarı oldum. Reklâm senaryo yazarlığına ilk adımımı attım. Şimdiye kadar şiir kitaplarım, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARIM, Notere onaylattığım "Televizyonlar İçin 300 e yakın İlginç Yarışmalarım ile kamuoyunun gündemine geldim. Notere onaylattığı 20 tane reklâm senaryom bulunmaktadır. Bunların sekiz tanesi rüya reklâm senaryosudur. Toplam 400 taneden fazla alternatif reklâm senaryom vardır. Bu reklâm senaryolarımı RÜYALARIMI ÇALDILAR!..Kitabımda okuyucularla buluşturacağım. Google’den Rüyalarımı Çaldılar, Blogcu Hasan Sancak, Noter Onaylı Rüya diye yazarsanız onlarca haberlerimle karşılaşacaksınız. Çok ilginç alternatif reklâm senaryo önerilerim vardır. Aşağıda notere onaylattığım reklâm senaryolarımı bilginize sunuyorum. Okuduktan sonra ihtiyacı olan şirketlerden ilgi, destek ve teklif bekliyorum. Daha fazla bilgiyi internet adresimden görebilirsiniz. Şiir kitaplarıma desteklerinizi bekliyorum. Faturası kesilerek, şiir kitaplarımın iç karton kapaklarında renkli olarak, reklâmlarınızı yaptırabilirsiniz. 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2020 | © HASAN, 2020
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

 

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 27.05.2020 05:48:07