..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
İnsan özgür doğar, ama her yanı zincire vurulmuştur. -Rouesseau
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Gülmece (Mizah)
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Üyelik
Yazar Katılımı
Yazar Kütüphaneleri

Şu Anda Ne Yazıyorsunuz?
İnternet ve Yazarlık
Yazarlık Kaynakları
Yazma Süreci
İlk Roman
Kitap Yayınlatmak
Yeni Bir Dünya Düşlemek
Niçin Yazıyorum?
Yazarlar Hakkında Her Şey
Ben Bir Yazarım!
Şu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm başlıklar  

Sevismek...
seyfettin araç
Şiir > Erotik

sevişmek.. şimdi burada olsaydın ve karışmasaydın hiç tutmasaydın ellerimden bıraksaydın kendini bana ve yağan yağmura, açsaydık pencerelerini odanın ve içseydik serin bir beyaz şarap ve kokusunda boğulsaydık hazzın ve tabiatın pençesinde bir kedi olsaydım ben sen karışmasaydın ellerime itmeseydin şimdi; bedenimi bedeninden ... ‘ahh belinda!’ diye bir şarkı mırıldansaydım kulağına ve sen kapatsaydın gözleri

[DEVAMI]

 

 


 

 
Arama Motoru


• İzEdebiyat > Deneme > Gülmece (Mizah)
21 
 Sinir Olduğum Tipler - 2  (Kâmuran Esen)

Ya sabııır!
22 
 Fatma Nine'nin Günlüğü - 13  (Kâmuran Esen)

Duyarlı Fatma Nine. (Mudurnu ağzıyla yazılmıştır.)
23 
 Dün Gece Bir Rüya Gördüm - 11  (Kâmuran Esen)

Hayırdır inşallah!
24 
 Sinir Olduğum Tipler - 3  (Kâmuran Esen)

Öğünen Tipler
25 
  Teknoloji Özürlü Biri, Outlook Express’i Nası  (Kâmuran Esen)

Sizde Outlook var mı ? Bu nasıl bir şey ? Sizinki kaç numara? 4’ü, 5’i, 6’sı da ne demek oluyor ? En büyüğü kaç numara ? Yoksa 7’si de var mı bunun ? Kurmuşken 8’ini mi kursam acaba ?
26 
 Kim Tutar Seni Be!  (Arzu Kulaç Sevimli)

Çok değil, beş-altı durum artı reçetenin ardından, sonunda otobüse binmek zorunda kaldığım bir gün, ilk uygulamayı hayata geçirmeyi başardım. Nezaketle; gideceğim yerin güzergâhı üstünde olup olmadığını sorduğumda,“ Kör müsün, okuman yazman yok mu?” diye hırlayan otobüs şoförüne; “ Evet, körüm. Okumam yazmam da yok. Fakat bu durumda bile senin ebenin çanağını çatlatacak bir yol bulurum” diye öyle bir çemkirdim ki...
27 
 Köşeli Karpuz  (Hardal Biber)

Ünlü Gurme Ekonomist Al-Sat Kaktüs'ün Gözlüğünden Son Bilimsel Gelişmelerin Ekonomimiz Üzerinde Olası Etkileri.
28 
 Fatma Nine Öz Türkçe Sözcük Kullanıyor - 3  (Kâmuran Esen)

Duyarlı bir ninenin günlüğü.(Mudurnu ağzıyla yazılmıştır.)
29 
 - Aşka İnat - Evlenin!  (Nilay Aksu)

Aşk bir delilik hali denir ya sevgi onun akıllı olanıdır işte. Aşkın sevgiye dönüşümüne hiç bir zaman inanmadim ben; aşk ya vardır ya yoktur, varlığı ile yokluğu o denli belirgindir ki; o dönüşme masalına inandırmak kolaydır da… inanmak, zordur.
30 
 Türkiye Hristiyanbir Devlet Olsaydı...  (Hulki Can Duru)

Türkiye Hristiyan bir devlet olsaydı ve Türklerin %99u Hristiyan olsaydı acaba ne olurdu? Hiç düşündünüz mü? Bi düşünün bakalım... O zaman belki titremez ve kendimize dönmezdik... :)
31 
 Anne Benim Ülkemin İnsanları Neden Okumuyor!  (Ahmet Melih Karauğuz)

'Tüm ülke nasıl da okuyor.' diye düşündü. Ne kadar mutluydu anlatamıyordu. Sonra her şey anlaşılınca hevesi kursağında kalmıştı.
32 
 Çünkü Şifreyi Bilmiyorduk!  (Hulki Can Duru)

Yorgun tozlar gibi uyuya kalmışım Her yüzeye oturmuşum ben Aynaların üstünde Pencere camlarında Her şey benden alıyor Bana bir şey veren yok İnceldikçe inceliyorum Neredeyse gölgem gibi oldum NIETZSCHE
33 
 Dilini Isırmak…  (Şevket Başıbüyük)

Size biraz absürt gelse de sormadan da edemeyeceğim… Kişinin dilini ısırması ne demek? Sordum; kimi; “ihtiyarlıktan”, kimi; “stres”, kimi; “aceleden”, kimi de “bu bir tıbbi uzmanlık sorusu…” şeklinde cevaplar verdi. Elbette ki siz değerli okuyucularımın da kendince makul cevapları olacaktır. Cevabını benimle paylaşmak isteyenler “sbasibuyuk@hotmail.com” elektronik pota adresimden bana ulaşabilirler… Kişinin dilini ısırması ne demek, bilir misiniz? Ben dün akşam yemekte ısırdım da…
34 
 Bir Reklam: Benim Adım Kemal  (Cafer ŞAHİN)

Bu yazımın siyasi mizahla ilgili önemli bir çalışma olduğuna inanıyorum...Tabi ki takdir konuyla ilgili uzmanların ve sevgili okurlarımızın... Bakalım hayırlısı
35 
 Kadınlar Ne İster?  (Nilay Aksu)

„Kadınlar ne ister?“ Son günlerin bu hayli moda olan sorusunun yüzlerde yarattığı muzip gülümsemeyi , sorunun içeriğindeki hinliğe bağlarsak çok rahat bunun „erkek“ orjinli bir soru olduğu sonucuna varabiliriz elbette.
36 
 Yaşlılığın Belirtileri  (Kâmuran Esen)

Yorgunluk belirtisi mi, yoksa yaşlılık mı?
37 
 Kadın ve Kadınsal İsh'ler Üzerine... Türk (İsh) Japan (İsh)  (Melike Karaca)

Ne gerek var şimdi okadar çevik olmaya,sabahın köründe tabakhaneye yetiştirilmesi gereken birşey mi var da okadar çabuk olmak zorundasın be çekik gözlü kadın.. Neden durduk yere bizi sosyolojik buhrana itip,erkeklerimizin aklını çeliyorsun? Ehli keyifçiliğimizin süper egoya yol açmasının saçmalığını hoi hoi haa? diye yüzümüze yüzümüze aikido hareketleri yaparak vuruyosun.
38 
 Deli P… ile Çılgın T…"nin Kıssadan Hisseli Sergüzeştleri  (Hulki Can Duru)

“Bilge nereye gittiğini görür, ama akılsız karanlıkta yürür. Ancak, ikisi de aynı yazgıyı paylaşır. Akılsızın başına gelen, benim başıma da gelecek dedim. Öyleyse bilgelikten kazancım ne? Çünkü akılsız gibi, bilge de bir süre sonra anımsanmaz, gelecekte ikisi de unutulur. Bu yüzden yüreğime dedim: Bu da tamamen anlamsız. Nitekim bilge de akılsız gibi eninde sonunda ölmek zorunda. Bundan dolayı yaşamdan nefret ettim. Çünkü güneş altında yapılan bu iş bana acı veriyordu. Boşların boşu her şey boş ve her şey rüzgarı yakalamaya kalkışmakmış” ( Ecclesiasticus 2: 13-17)
39 
 İnsanlar Garip Yaratıklar  (Utku KOÇAK)

İnsanlar garip hayvanlar. Kimse kızmasın. Bu konu çok tartışıldı konuşuldu ama insanlarda birer hayvan. Valla, bence biz dünyanın en sefil hayvanlaryız. Farenin bile bir amacı olan hayatta, peyniri kapayım, kapana sıkışayım gibi, çoğumuz daha koşarken neden koştuğumuzu bile bilmiyoruz. Dünyada çeşit çeşit insan türü var. Hepsi kendine göre ayrı olmasına rağmen, çoğunda bir ortak nokta var. Hayvanız!
40 
 Boz Eşek  (tevfik)

bizim köyün delisi

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  Sonraki Sayfa
son eklenenler
Gaz Verme Çeşitleri
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Cart ve Curt Kankadırlar
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Manda Nereye Yuva Yapar
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Gülümse Biraz
Ömer Faruk Hüsmüllü
Deneme > Gülmece (Mizah)
İstersen Gülme
Ömer Faruk Hüsmüllü
Deneme > Gülmece (Mizah)
Gülelim mi?
Ömer Faruk Hüsmüllü
Deneme > Gülmece (Mizah)

 


 


Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2019 | © , 2019
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.